RECENZIE A ČLÁNKY |
Microsoft Train simulator
Takže tu máme ešte viac screenshotov na túto zaujmavo vyzerajúcu simuláciu rušnovodiča čize budete šoférovať vlak... aj keď na vlaku toho dosť málo našoférujete takže si asi budete len pridávať a uber
Delta Forces: Land warrior
tak tu som pozbieral veľmi pekné screenshoty na nové Delta Forces Land warrior.
Kiss Psycho Cicus
Tak nedávno vyšiel Kiss Psycho Ciscus, akčná hra na movívy nejakého komiksu síce ten u nás asi nedostanete.. ale asi tam ide o nejaký Cirkus a Psycho a psycho.... no však uvidíte...
Pharaoh: Cleopatra
Po pár mesiacoch po vydaní simulácie stavania mesta Pharaoh k nám prichádza addon z názvom Cleopatra.Kde máte nové budovy nové typy divov sveta a nové scenária.. ináč tá istá nuda...
Traffic Giant
Tak a máme tu pokračovanie Industry Gianta pod názvom Trafic Giant a môžem povedať že vyzerá celkom fajn...Síce trochu trvá kým zistíte ako sa stavajú zástavky a vytyčujú nové trate ale stojí to za to
Pickup Express
Včera som si zahral trochu Pickup Express čo je driving hra kde musíte prevážať určitý tovar z miesta na miesto, ale hmm nemá to moc do seba...síce mesto je pekné, ale auto sa blbo ovláda,a ešte horší
Warlord Battlecry
Som sa trochu pustil do tejto hry a musím povedať že je to super stratégia. Nielen že sú tam prvy RPG, ale aj super grafika, super hudba a super vyvážené sily rôznych rás... aj keď najviac ma dojalo k
Star Trek Voyager - elite force
Včera som zahral aj super demo na Star Trek Voyager Elite Force, čo je 3d akčné spracovanie príbehu o tom ako sa vesmírna loď Voyager dostala 70000 svetelných rokov ďaleko od územia federácie... nikde
No One Lives Forever
A ďalšie super screenshoty na bondovku No One Lives Forever. Ten Litech 2.0 engine fakt dokáže zázraky :) Ale zo screenshotov sa mi zdá že hru moc zakčnili to nebude dobre, mohli to radšej spraviť ako
Warlords Battlecry
Warlords Battlecry, je najnovšie pokračovanie super strategickej série Warlordov, táto hra je však trochu iná je totiž čisto realtime. Heh ďalší warlordi budú určite ešte aj 3D :)
Freestyle BMX
A po dlhom čase tu máme zase nejaký simulátor bicyklovania, tentoraz na BMXe, hmm tiež som niečo také mal keď som bol malý... ale tu si zoberiete svoj bike a idete sa predvádzať. Ak chcete uspeť musít
Empire of Ants
No cez víkend som testol aj peknú netradičnú 3d stratégiu Empire of Ants. Čo je najnovšia francúzska hra z prostredia hmyzu a hlavne mravcov z ktorými hľadáte potravu, ničíte, bojujete, zabíjate...
Star Trek New Worlds
Včera som trochu zahral demo na Star Trek New Worlds a vyzerá to na peknú 3D realtimeovú stratégiu.
Terminus
Terminus je nová vesmírna akcia... hra je na štýl wing commanger alebo najnovšie Starlancer ale je to také béčko takže iba zbežné info a screenshoty
Dark Reign II
No včera som sa konečne dostal k stratégií Dark Reign II. Na prvý pohľad to vyzerá super, vyrovná sa stratégiám poslednej doby ako Ground Control, Earth 2150, Metal Fatigue... zatial screenshoty ešte
Deus Ex
A konečne tu máme po rade super stratégii aj nejakú akciu, síce Deus Ex nieje čisto akcia skôr adventúrová akcia ale vyzerá fakt super. Je to zmes System shocka, Soldier of Fortune a Omikrona a je to
Blair Witch Rustin Parr
Tu som pozbieral zopár najnovších informácii a screenshtoov z pekne vyzerajúcej horrovej adventúry Blair Witch - Rustin Parr (Blair Witch hire sa teraz robí viac, asi tri sa mi zdá)
Ground Control
Shogun Total War
Sydney 2000
Tainted
Tu je prvá hra čo som kedy videl od vývojárov z južnej afriky :) no neviem na akých počítačoch tam robia ale naše hry sú už technologicky trochu ďalej... pozrite si preview na rpgéčku Tainted
Vampires the Masquerade
A tu je preview na Vampires novú akčnú RPGéčku ktorá sa čoskoro objaví v obchodoch. Nedávno som si myslel že to bude čistá akcia aleteraz keď som to trochu zahral si myslím niečo iné...
Earth 2150
Včera som trochu zahral aj Earth 2150.. celkom peknučká stratégia, normálne mi zapadne k nedávno vyjdenému Ground Controlu a Metal Fatique... všetko skoro to isté... :)
Ground Control
Tu sú screenshoty z novej práve vyjdenej stratégie Ground control a vyzerá to fakt super.. nieje to síce stratégia zo všetkým čo treba, máte na začiatku iba určitý počet jednotiek a s nimimusíte dobyť
Mdk 2
MDK2 alebo Murder Dead Kill… pred niekoľkými rokmi vyšla geniálne jednotka a teraz tu máme super pokračovanie. MDK 2 je akčná hra z typicky komiksovým niekedy dosť humorným príbehom, kde by ako geneti
|
VIAC
|




































