RTS Tooth and Tail povedie do boja chlpaté armády |
V lese bude zúriť občianska vojna a nepriateľov treba zničiť a pojesť.
HRY > NOVINKY >
Po zuby vybrojené diviaky, skunkovia a ďalšia lesná háveď na jeseň zaútočí v realtime stratégii Tooth and Tail. Bude obsahovať singleplayer, online potýčky, režim na delenej obrazovke a záznamy zápasov - a čierny humor.
Hráči budú stavať základne, viesť do boja chlpatú armádu a jesť svojich nepriateľov. Občianska vojna lesných tvorov vrcholí bojmi na procedurálne generovaných mapách. Zápasy nebudú dlhé, ale intenzívne, potrvajú 5-12 minút a tvorcovia chcú ovládanie orientovať na gamepad.
Či sa to osvedčí, uvidíme 12. septembra, ale ak nemáte pochybnosti, môžete si hru už teraz predobjednať na Steame za 19,99 €.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Crimson Desert 172
- Nové megazľavy spustené 46
- Recenzie na Crimson Desert vychádzajú 84
- Vyšla parodická hra Pingeon Come: Bentleyrance 33
- Nvidia predstavila DLSS 5, príde na jeseň 139
- Zomrel Chuck Norris 114
- Microsoft pripravuje veľké úpravy Windows 11, príde flexibilnejší taskbar, menej r 79
- RECENZIA: Marathon 50
- V reakcii na hodnotenia Crimson Desert klesli akcie Pearl Abyss o takmer 30% 83
- DLSS 5 zachová umelecký štýl autorov, sami si vyberú, čo a ako zapracujú 175 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Vývoj: Pocketwatch Games Štýl: Stratégia Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













