Advertisement

Letná škola tvorby hier cez víkend vyvrcholí záverečným ceremoniálom

V sobotu podvečer sa všetci môžete prísť pozrieť na nádejné projekty mladých slovenských vývojárov

pridal matus_ace 3.8.2017 o 20:25 pod hry
Letná škola tvorby hier cez víkend vyvrcholí záverečným ceremoniálom

HRY > NOVINKY >

Oficiálna výučba tvorby hier je na Slovensku len v plienkach a aj preto vznikli projekty, ktoré chcú dať mladým nádejným vývojárom šancu vzdelávať sa v tejto oblasti iným štýlom. Jedným z nich je aj Letná škola tvorby hier, ktorá sa tento rok zopakovala a počas leta dala mladým tvorcom šancu spolupracovať na niekoľkých projektoch pod vedením skúsených odborníkov. Dnešným dňom je Summer Game Dev 2017 na konci a zostáva už len záverečný ceremoniál, ktorého sa môže zúčastniť každý, pričom vstup je voľný.

Tri tímy študentov pracovali intenzívne počas 5 týždňov a v sobotu o 18:00 budete môcť v bratislavskom Impact Hube vidieť ovocie ich práce. A nielen vidieť, ich projekty si budete môcť aj vyskúšať a hlasovať za ten, ktorý vás najviac bavil. Po vyhodnotení bude nasledovať after party.

Viac podrobností o akcii nájdete na jej FB stránke alebo na oficiálnej stránke Letnej školy. A aj keď je vstup voľný, ak máte záujem prísť, rezervujte si svoje miesto.

Ak chcete mať predstavu o tom, čo vlastne je Letná škola tvorby hier, môžete si pozrieť naše video z predchádzajúceho ročníka:


Páči sa mi!
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SECTOR MAGAZÍN

pdf

SECTOR MAGAZÍN
#105


SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk