Firma Corsair predstavila nový rad herných stoličiek |
Nová verzia hernej stoličky prichádza do roka 2018 s niekoľkými vylepšeniami pre maximálne pohodlie pri hraní
Firma Corsair predstavuje nový rad herných stoličiek T1 Race a T2 Road Warrior, ktoré majú hráčom ponúknuť ešte väčší komfort pri hraní. Stoličky sú postavené na kvalitných kolieskach, ktoré by mali zabezpečiť bezproblémový pohyb na väčšine povrchov a to vrátane koberca. Na tejto dolnej časti je postavená samotná sedacia časť, ktorá je vytvorená kombináciou ocele a hliníka v prípade T2 Road Warrior, pričom pri T1 Race ide o kombináciu ocele a plastu.
Stolička ponúka až osem rôznych typov možností nastavenia. Len opierku na ruky pritom môžete otáčať, meniť jej výšku či posúvať dopredu alebo dozadu. V prípade základne je možnosť nastavenia sklonu o 17 stupňov, pričom operadlo si môžete posunúť až do 170 stupňového záklonu u T2 Road Warrior, no a pri T1 Race je možný záklon až o 180 stupňov, teda do úplnej roviny.
Ako doplnok bude k stoličke dodávaná opierka pre krk či vankúš, ktorý budete môcť využiť napríklad ako podporu pre chrbát. Mohutnejšia konštrukcia v prípade T2 Road Warrior poskytuje maximálnu nosnosť 140kg, lacnejšia verzia zvládne o 20kg menej. No a nakoniec - výšku stoličky je možné meniť v rozmedzí desiatich centimetrov, pričom 360 stupňové otáčanie je samozrejmosťou.
Výrobca sa aj napriek rôznym možnostiam nastavenia pýši údajne veľmi jednoduchou montážou. Do predaja by sa mala dostať čoskoro,a to s cenovkou 399€ pre T2 a 349€ pre T1.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Mega výpredaj roka už začal 59
- Steam Machines u nás dostávajú v eshopoch ceny 103
- GTA VI možno nevyjde ani tento rok 122
- Ktorý operátor má na Slovensku najrýchlejší internet? 74
- Článok: Najlepšie hodnotené hry roka 2025 21
- AMD si z cien pamäti veľkú hlavu nerobí, keď budú zákazníci potrebovať, kúpia si 54
- Japonské PC obchody zápasia s nedostatkom hardvéru, vykupujú prakticky akýkoľvek s 22
- Netflix potvrdil piatu a poslednú sériu Zaklínača na rok 2026 40
- NVIDIA plánuje časť AI presunúť na SSD, bude potrebných milióny terabajtov miesta 66
- Bolt Graphics na CES prinieslo svoju ZEUS kartu, o ktorej tvrdia, že je 3x rýchlej 30 zobraziť viac článkov >

















