Switch bol hacknutý, bol na ňom rozbehnutý aj Linux |
Failoverflow predviedol hack Switch konzoly, respektíve všetkých Nvidia Tegra zariadení, kde objavili chybu, ktorá umožní spustiť vlastný boot.
HARDWARE > NOVINKY >
Failoverflow predviedol hack Switch konzoly, respektíve všetkých Nvidia Tegra zariadení, kde objavili chybu, ktorá umožní spustiť vlastný boot. Teda napríklad na Switchi majú možnosť vybrať si spustenie Nintendo systému, alebo iného systému. Rozbehli tam tak Linux.
Failoverflow dali 90 dní dopredu vedieť o chybe Google, keďže na Tegre bežia Android systémy, ale doba uplynula a môžu tak vydať inštrukcie. Vďaka hacku rozbehnete na konzole systém a teda aj homebrew aplikácie, ale spúšťanie pirátskych hier zatiaľ nepôjde. Autori hacku odhadujú, že pirátske hry sú neodvratné a skôr, alebo neskôr prídu.
Páči sa mi! (+3)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Amazon omylom zverejnil celý nový film Jasona Stathama pred kinopremiérou 29
- AliExpress stránka potichu vytvára odtlačok vášho počítača, prezradili ju Bluetoot 24
- Ďalší GTA VI leak ukazuje prelet lietadlom nad mestom 177
- Nový leak z GTA VI ukazuje benzínovú pumpu 131
- Úniky GTA 6 pripravili Take-Two za jediný deň o takmer miliardu dolárov 125
- Alza spustila nové zľavy 9
- The Witcher 3 oznamuje remaster, bude zadarmo pre majiteľov hry 115
- Objavilo sa ďalšie leaknuté video z GTA VI a leaker pridáva vyhrážky Rockstaru 136
- GTA VI dostalo ďalšie leaknuté video, tentoraz z netradičného miesta - Nudist town 96
- Take 2 už žiada údaje od Microsoftu a Discordu ohľadom Cyberleek leakera, ten medz 158 zobraziť viac článkov >















