Nový Switch ovládač ponúkne možnosť hlasového chatu bez mobilu |
Nový gamepad pre Switch vyrieši problém, ktorému sa Nintendo zatiaľ vyhýba
Rozhodnutie previazať hlasový chat na Nintendo Switch so sprievodnou mobilnou aplikáciou je naozaj nešťastné a aj keď sme čakali, že postupne Nintendo od tohto smeru upustí, stále sa ho držia, takže musíte krkolomne a zbytočne Switch spájať s mobilom a headsetom. A kým spoločnosť ako taká to zatiaľ nemieni meniť, 3rd party výrobcovia to chcú vyriešiť.
Zaujímavé riešenie už toto leto ponúkne výrobca PDP so svojim novým káblovým gamepadom Faceoff Deluxe+. V ňom využívajú audio SDK od firmy Vivox, ktorá stojí za hlasovým in-game chatom vo Fortnite. Okrem štandardných prvkov tak gamepad obsahuje 3.5mm audio jack, zabudované ovládanie zvuku a aj dve programovateľné tlačidlá. Headset tak len pripojíte a hráte spolu s chatom bez aplikácie.
Gamepad sa začne predávať niekedy v lete, pričom predobjednávky začnú budúci mesiac. Stáť bude 25 dolárov (u nás sa oficiálne predávať asi nebude, ale môžete si objednať zo zahraničia) a dostupný bude v červenej a fialovej verzii.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- V Múmii 4 sa má vrátiť aj Arnold Vosloo ako Imhotep 30
- GTA VI prinesie rozšírenú ukážku na Netflix a to 27. augusta 122
- GTA VI má podľa Take-Two bezprecedentné predobjednávky 66
- Return to Castle Wolfenstein je po 24 rokoch v Nemecku konečne dostupný bez cenzúr 14
- Alza spustila nové zľavy 7
- GTA VI ukážku budú môcť streameri okamžite preberať z Netflixu 90
- Ryan Hurst ukázal, ako vyzeral v úlohe Krata 25
- Výrobcovia pamätí si vopred zaistili miliardy, kríza môže trvať do 2029 71
- Netflix údajne môže za odhalenie GTA 6 dať až 100 miliónov dolárov 85
- Zdražovanie PC komponentov pokračuje, výrobcovia zvyšujú ceny základných dosiek pr 70 zobraziť viac článkov >













