Nvidia: Zrušenie Activision hier pre službu GeForce Now je následkom nedorozumenia |
Nvidia hovorí, že dúfa, že v budúcnosti bude s Activision ďalej spolupracovať.
Keď Nvidia náhle stiahla podporu pre celú knižnicu hier Activision Blizzard v službe GeForce Now, nebolo podané žiadne obsiahlejšie vysvetlenie. Teraz sa však Nvidia vyjadrila, že v tomto prípade proste došlo k jednoduchému nedorozumeniu.
Bloomberg uvádza, že odkedy sa Activision zúčastnil na beta teste, Nvidia sa mylne domnievala, že dohoda o spolupráci platí aj na skúšobné obdobie pre Premium platiacich hráčov. Tento problém sa objavil, pretože Activision chcel novú obchodnú dohodu pre ostrý štart. Pravdepodobne Activision chce percento podielu z peňazí platiacich používateľov.
„Activision Blizzard bol fantastickým partnerom počas beta verzie GeForce Now. Keďže ale Activision chcel novú zmluvu pre ostrú prevádzku služby, odstránili sme nateraz ich hry z našich služieb a dúfame, že s nimi budeme v budúcnosti môcť spolupracovať na opätovnom spustení ich hier v našej službe.“
Toto vyhlásenie teda vrhá svetlo na to, čo sa stalo, ale konkrétne neuvádza podrobnosti o tom, kedy môžeme očakávať, že sa knižnica Activision hier na Geforce Now vráti.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- METRO 2039 sa vracia do temných tunelov a prinesie temnejší príbeh o tyranii, vojn 155
- Nové zľavy boli spustené 4
- Mapovanie GTA VI pokračuje 34
- RECENZIA: Darwin's Paradox! 6
- V príprave je vraj ako pokračovanie Mafia: The Old Country, tak aj Mafia 2 remake 43
- Toto nie je GTA VI 23
- Článok: Sony Inzone H6 Air headset 4
- Hráči masívne kupovali PS5 pred cenovým skokom 67
- Hovorí sa, že Nvidia kupuje jedného z výrobcov PC, vraj tým pretvorí trh 16
- Disney na Cinemacone ukázal Avengers: Doomsday a ďalšie novinky 14 zobraziť viac článkov >













