PRIHLÁS

Outfit prichádza na 360-tku

pridal saver 19.5.2005 o 14:50 pod hry
HRY > NOVINKY >

Prečo spolu so stratégiou z druhej svetovej vojny, nespraviť aj akciu? Spýtali sa kedysi vývojári v Relicu. Teraz tu máme ich odpoveď, okrem ich neuveriteľne vyzerajúcej stratégie Company of Heroes aj novú akciu pre Xbox360 nazvanú The Outfit. Hra bude akcia s takticko strategickými elemetami, teda preberiete dve jednotky pod kontrolu a popritom, ako budete strieľať všetko naokolo, budete ich navigovať, kam majú ísť. Hra bude obsahovať rozsiahlu kampaň s veľkou volnosťou a možnosťou prejsť misie niekoľkými cestami. Budete môcť používať vozidlá, sériu rozmanitých zbraní a zničiť takmer všetko, čo uvidíte. Za úspešne splnené úlohy a obsadené kontrolné body na mapách získavate Action Points, ktoré budete môcť investovať do nových posíl a upgradov. Napríklad kúpite tanky, jeepy alebo dokonca aj Zeppelin.

Single player je založený na fiktívnom príbehu v druhej svetovej vojne. Začínate v malej francúzskej dedinke, kde ste pristáli s padákmi a hneď zisťujete, že niečo nie je v poriadku. Vojdete do kostola plného mŕvych ľudí. Jediný, kto prežil je kňaz a ten vám povie, kam išli tí, čo to urobili. Odvtedy je to už na vás, púšťate sa do prenasledovania a boja vášho života. V hre si budete môcť vybrať z troch špecializovaných veliteľov jednotiek - jeden je skaut, určený na pozorovanie, nástrahy a tiché útoky, ďalší má rád silné zbrane, bazooky, guľomety a posledný je špecialista na útoky na blízko.

Grafika funguje na ich vlastnom engine a o fyziku sa stará Havok 3.0. Ten bude okrem výbuchov ovplyvňovať aj správanie sa rôznych vozidiel a ich deštrukciu. Okrem tankov budete môcť napríklad prebrať aj vlak a použiť ho ako devastačný nástroj.

V multiplayeri bude hra podporovať od 40-60 ľudí. Hráči sa rozdielia do skupín a vyberú si niektoré z povolaní. Napríklad Skaut bude okrem nástrah môcť volať leteckú podporu a sniperovať, ďalší bude útočník, mortar špecialita atď. Potom sa púšťajú do obsadzovania kontrolných stanovíšť, aby čo najrýchlejšie získali akčné body a mohli objednávať tažkú techniku. V hre nebude chýbať ani kooperačná hra pre dvoch hráčov a množstvo stahovateľného obsahu. 

Celkovo vyzerá Outfit zaujímavo a pripomína skrížených Mercenaries s Brothers in Arms a štýlom stratégie Z. Hra vyjde ešte tento rok a viac si môžete pozrieť na oficiálnej stránke.





Outfit prichádza na 360-tku Outfit prichádza na 360-tku Outfit prichádza na 360-tku Outfit prichádza na 360-tku Outfit prichádza na 360-tku Outfit prichádza na 360-tku Outfit prichádza na 360-tku Outfit prichádza na 360-tku Outfit prichádza na 360-tku
Páči sa mi!

Zaradené pod: xbox






na
Xbox 360

Vývoj: THQ / Relic Entertainment
Štýl: Akcia
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania:  2006
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Herný kútik (2)
Zdieľajte s inými hráčmi svoj herný "kútik", vzájo...
|Xsplit premium na 12 mesiacov ... (0)
ahojte, ak niekto streamujete alebo sa nahravate, ...
|Commandos: origins (1)
Zravím vás. Pracujem na SK preklade hry Commandos:...
|Predam crash bandicoot n.sane ... (0)
Ahojte, predám cartridge verziu (komplet krabic...
|Ktory herny ntb (4)
Zdravim už dlhši čas rozmyšlam o kupe ntb mam 3 fa...
|Knihy (0)
Fórum určené pre knižné témy...
|Knihy (6390)
Sem sa mozete prist podelit o svoj zazitok z knih,...
|Sector hraje ... (125236)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Screenshots (62432)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Must see (41768)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Svet, ukrajina, vojny ... (38480)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk