Call of Duty WWII: Vanguard má byť názov tohtoročného Call of Duty, bude však iné |
Nové Call of Duty bude síce v podsérii WWII, ale presunie sa do 50-tych rokov.
Ohlásenie nového Call of Duty zrejme už nebude ďaleko a postupne sa von dostávajú prvé nepotvrdené detaily. Vieme už, že na hre robí Sledgehammer a postaví ho do WWII podsérie, ale zdá sa, že nie tak úplne presne. Hra sa má totiž vymaniť z času druhej svetovej vojny a má sa odohrávať v 50-tych rokoch.
Zatiaľ nie je jasné, či pôjde v historickom štýle ďalej a napríklad sa presunie do Kórejskej vojny, prípadne či bude riešiť veci po vojne, ako likvidáciu nacistov, alebo pôjde v štýle Wolfensteina a vytvorí alternatívnu históriu, v ktorej sa druhá svetová vojna neskončila. Spolu s hrou príde aj multiplayer a aj update do Warzone, ktoré plne integruje.
Samozrejme nie je to celé potvrdené a do ohlásenia netreba nič naisto očakávať, ak teda nové Call of Duty očakávate. Vydanie bude znovu na jeseň.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis a Tomb Raider: Catalyst oficiálne predstavené 108
- Budú toto tituly z vianočnej rozdávačky Epicu? Bude rozdávať aj RDR2? 49
- Nové zľavy pred Vianocami 30
- Hogwarts Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 33
- Mobily so 4GB pamäťou sa vrátia, niektoré hi-endy zrejme klesnú na 12GB 87
- Avatar: Oheň a Popol má zatiaľ najnižšie hodnotenia zo série 40
- RECENZIA: Terminator 2D: NO FATE 58
- Half-Life 3 má byť launch hrou pre Steam Machine, vydanie cieli na jar 2026 71
- Takto vyzerá Witcher 3 s AI filtrom 49
- Warner Bros. oficiálne zamietol ponuku Paramountu, Netflix rozbehol promo kampaň 28 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Xbox Series X|S PS5 Vývoj: Activision / Sledgehammer games Štýl: Akcia
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












