Fiat z nejakého dôvodu spravil Fiat 500 Hey Google sériu áut |
Chceli ste niekedy auto, ktoré má ešte aj na nášivkách v aute napísané Hey Google? Tak práve sa stalo skutočnosťou. Fiat a Google spravili skutočne hlbokú spoluprácu pre hardcore fanúšikov Google a spolu vytvorili špeciálnu sériu Fiatu 500 s podtitulom Hey Google. Konkrétne pôjde o všetky tri verzie a teda Fiat 500, 500X a 500L MPV.
Všetky dostanú špeciálny branding a prakticky všade kde sa pozriete uvidíte Hey Google. Podľa Fiatu auto demonštruje to v čom sú Google technológie coolové a pridávajú k tomu ikonický dizajn svojho auta.
Z reálnych technológii bude v aute 7 palcový touchscreenový displej cez ktorý budete môcť hlasom alebo na diaľku auto kontrolovať a teda jeho stav paliva, to, či je zamknuté, zapnúť jeho smerovky, a rôzne ďalšie možnosti. Zároveň má v sebe aj upozornenia, kde vidíte, či auto prekročilo určitú rýchlosť, alebo opustilo určitý región (možno ak chcete kontrolovať ženu, alebo deti).
Tieto verzie budú dostupné v desiatich EU krajinách a to Veľká Británia, Francúzsko, Španielsko, Nemecko, Taliansko, Rakúsko, Švajčiarsko, Belgicko, Holandsko a Poľsko. Ceny začnú na 18 tisíc eurách.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Crimson Desert 141
- Nové megazľavy spustené 39
- Recenzie na Crimson Desert vychádzajú 84
- Ruské štúdio pripravuje propagandistickú hru Ukrainian Warfare: Gostomel Heroes o 50
- Nvidia predstavila DLSS 5, príde na jeseň 138
- Aký monitor kúpiť na jar 2026? LCD a aj OLEDy sú za dobré ceny 46
- DLSS 5 zachová umelecký štýl autorov, sami si vyberú, čo a ako zapracujú 167
- Bližší pohľad na DLSS 5 v pohybe 44
- RECENZIA: Marathon 50
- Jensen Huang z Nvidie reaguje na kritiku DLSS 5 a hovorí, že hráči sa mýlia a vývo 209 zobraziť viac článkov >













