Switch Pro má mať rovnakú veľkosť ako aktuálny Switch |
Nová verzia Switchu sa postupne odhaľuje.
Objavilo sa niekoľko ďalších detailov o prichádzajúcom Switch Pro. Teda novej o verzii Switchu s OLED displejom, eventuálne aj s novým čipom. Zatiaľ vieme to, že displej bude o trochu väčší a to 7 palcový, aktuálny LCD má 6.2 palca., ale aj to, že rozmery celého handheldu sa nezmenia. Aktuálne Joy-cony tak budú kompatibilné.
Čo sa však zmení, bude dock, ten bude väčší a bude mať dodatočné funkcie. Zatiaľ nevieme, či bude mať špeciálny hardvér, ale bude mať dva USB 3.0 porty a aj ethernetový port. Pridáva sa 4K TV výstup.
Tieto informácie majú byť od čínskeho výrobcu doplnkov. Dodávajú, že v Európe sa Switch Pro konzola objaví koncom novembra.
Predstavenie nového Switchu Pro čakáme na E3 s tým, že firmy už na výstave môžu ohlasovať svoje vylepšené tituly pre nový Switch.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Mega výpredaj roka už začal 59
- Steam Machines u nás dostávajú v eshopoch ceny 103
- GTA VI možno nevyjde ani tento rok 122
- AMD si z cien pamäti veľkú hlavu nerobí, keď budú zákazníci potrebovať, kúpia si 52
- Japonské PC obchody zápasia s nedostatkom hardvéru, vykupujú prakticky akýkoľvek s 22
- Na CES ukázali Fíni prvú sériovo vyrábanú solid-state batériu, ktorá vydrží takmer 40
- NVIDIA naznačuje návrat starších grafík a hovorí o budúcnosti v znamení neurálneho 93
- Článok: Najlepšie hodnotené hry roka 2025 21
- Stranger Things neskončil, myslia si fanúšikovia 67
- Ktorý operátor má na Slovensku najrýchlejší internet? 69 zobraziť viac článkov >













