Nový God of War sa odkladá, avšak aj s Gran Turismo 7 prídu na PS4 |
Sony práve ohlásilo ďalšie PS5 hry aj na PS4. Vysvetlilo aj svoju PC stratégiu
Herman Hulst ponúkol interview, v ktorom objasnil, čo v budúcnosti čakať od Playstation Studios. Už vieme, že tam majú vo vývoji 25 titulov, z čoho polovica sú nové značky, ale na aké platformu prídu? Iba PS5, či aj PS4 a PC?
Herman rovno ohlásil, že ďalšie pôvodne PS5 hry dostanú aj PS4 verzie. Zbavujú sa tak pôvodne exkluzívneho vývoja a ich vieru v generácie, ktorú marketingovo tlačili minulý rok. Herman má teraz novú taktiku, kde hovorí, že tam, kde to má zmysel, príde aj PS4 verzia. Po Horizon 2 príde na PS4 aj nový God of War a aj Gran Turismo 7.
Vyjadril sa aj k PC verziám hier, kde vidia možnosť rozširovať svoje značky, aj keď dodáva, že tieto verzie nebudú ovplyvňovať budovanie lineupu hier pre konzolu a prídu tam v správny čas, teda neskôr. Hovorí však, že Horizon 1 bol na PC veľmi úspešný.
Zároveň dodal, že God of War: Ragnarok, ako je pokračovanie série zatiaľ označované, odložili až na budúci rok, lebo Santa Monica Studio potrebuje viac času. Ohľadom Horizon: Forbidden West sa vyjadril, že štúdio Guerrilla Games pracuje čo najtvrdšie, aby hru stihlo dokončiť. Zjavne tak ešte nie je na 100% isté, že hra vyjde tento rok.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Mega zľavy spustené 29
- John Rambo film už má svojho herca, režisér filmu Sisu ho prenesie do Vietnamu 43
- Mafia: The Old Country sa bude ďalej rozširovať 40
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ponúkol roadmapu do konca roka 87
- Toto je poriadny handheld! Má v sebe RTX 4090. 39
- RECENZIA: Lies of P: Overture 35
- RECENZIA: Dungeons & Dragons Neverwinter Nights 2: Enhanced Edition 12
- Blizzard pravdepodobne odhalil novú triedu pre Diablo 4 42
- RECENZIA: Endzone 2 2
- RECENZIA: Heretic + Hexen 13 zobraziť viac článkov >