Samsung predstavil Exynos W920 pre hodinky, zajtra s ním ohlási Galaxy Watch 4 |
Samsungu sa poleakovalo zo zajtrajšej prezentácie prakticky všetko a dnes to sám dopĺňa ohlásením procesora pre hodinky.
Samsungu sa poleakovalo zo zajtrajšej prezentácie prakticky všetko a dnes to sám dopĺňa ohlásením procesora pre hodinky. Bude to Exynos W920 procesor postavený na 5nm architektúre a oproti predchádzajúcemu ponúkne o 20% vyšší výkon v procesore a 10% vyšší výkon v grafike. Dokáže tak dokázať ponúknuť 3D interface na 960x540 displeji.
Zároveň W920 prichádza v najmenšom FO-PLP balení doteraz, ktoré v jednom čipe spája IC, LPDDR4 pamäte a aj eMMC. Pridáva sa aj 4G a GPS.
Čip bude mať samostatné lowpower jadro Cortex-M55, ktoré sa bude starať o nízku spotrebu mimo samostatne používania, vďaka čomu sa štandardná dvoj-trojdňová výdrž Samsung hodiniek má zvýšiť približne na týždeň. Uvidíme presne ako to Samsung špecifikuje v ohlásení.
Zároveň ako už Samsung ohlásil spoluprácu s Google, čip podporuje Wear OS a nové hodinky budú prvé, v ktorých ho Samsung použije. Doteraz ponúkal svoj systém.
Celú Unpacked prezentáciu si budeme môcť pozrieť 11. augusta o 16:00.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Forza Horizon 6 114
- Alza rozbehla nové zľavy 20
- Nový trailer a spustenie predobjednávok na GTA 6 možno bude budúci týždeň 76
- GTA 6 predobjednávky možno budúci týždeň nebudú, Rockstar sa vraj nechystá rozposi 62
- DOJMY: Sinking City 2 8
- RECENZIA: Whirlight - No Time To Trip 2
- Bude mať PS6 nakoniec len 24 GB pamäte? 76
- Directive 8020 dostáva recenzie 55
- The Expendabelles bude ženský spin-off The Expendables 78
- Subnautica 2 odštartovala obrovským úspechom, za hodinu predala milión kópií 40 zobraziť viac článkov >













