Embracer išiel na vianočný nákup a kúpil si Dark Horse komiksy aj s celou firmou |
Embracer sa na vianočných nákupoch odviazal a okrem nákupu ďalších firiem si pridal do portfólia aj Dark Horse firmu.
Embracer sa na vianočných nákupoch odviazal a okrem nákupu ďalších firiem si pridal do portfólia aj Dark Horse Comics. Je to prekvapenie, keďže len nedávno si Dark Horse založil svoju hernú divíziu a chcel ísť naplno do hier. Nakoniec sa do hier dostane, ale tým, že ho kúpila herná firma
Embracer si takto zaistil prístup k 300 komiksovým značkám, kde síce nie každá je výrazná, ale nájdu sa tam aj veľké kúsky, ktoré by boli hodné herného spracovania. Majú napríklad 300, Hellboy, The Mask, Umbrella Academy alebo Sin City.
Popri tomto nákupe si Embracer, ako menší darček stromček, daroval aj Shiver Entertainment. Malú firmu s menej ako 20-timi zamestnancami orientovanú na podporu vývoja alebo portovanie hier. Odteraz bude štúdio zaradené pod Saberom a bude sa starať aj o spolupráce s externými firmami. A keď už bol Embracer na tých nákupoch, kúpil si aj 100% akcií Spotfilm Networx, nemeckej filmovej streamingovej firmy s 15-timi vlastnými programami.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- 10 hier, ktoré zmenili herný priemysel k horšiemu 84
- Sám doma sa môže vrátiť s dospelým Kevinom, Disney už rokoval s Macaulayom Culkino 47
- Hráči plánujú týždňový bojkot PlayStation, chcú protestovať proti krokom Sony 120
- Spider-Man: Brand New Day dostáva recenzie 42
- Avengers: Doomsday na Comic-Cone ukázal Dooma, tri vesmíry aj návrat Peggy Carter 25
- Spoluzakladateľ Rockstaru: Ak hráči chcú fyzické hry, firmy by im ich mali ponúkať 48
- EÚ schválila predaj Electronic Arts saudskoarabskému konzorciu za 55 miliárd dolár 83
- RECENZIA: Halo: Campaign Evolved 96
- AI firmy vo veľkom skupujú a ničia knihy, chcú lepšie modely aj náskok pred konkur 78
- Kratos sa po God of War: Laufey vráti ako hlavný hrdina ďalšej hry 117 zobraziť viac článkov >













