MSI tiež kuchtí herný monitor s QD OLED displejom |
Po Alienware sa QD OLED displeja od Samsungu chopilo aj MSI a pripravuje podobný monitor.
Po Alienware sa QD OLED displeja od Samsungu chopilo aj MSI a pripravuje podobný monitor. Nakoniec prakticky presne taký istý, keďže displej bude rovnaký, len nejaké detaily okolo funkcii sa upravia (na obrázku vidím pridanie PiP a PBP, ktoré Alienware nemá)
Monitor sa bude volať MSI MEG 342C QD-OLED, rovnako bude mať 175 Hz refresh, 34 palcovú uhlopriečku a 3440x1440 rozlíšenie, jemné 1800R zahnutie a takmer 100 percentné DCI-P3 a AdobeRGB farby. Zostáva aj svietivosť 1000 nitov a Display HDR 400 certifikácia.
MSI rovno hovorí, že obraz je kvalitnejší, ako na LG OLED displejoch (LG tiež pripravuje OLED monitor) a s vylepšenou svietivosťou. Nakoniec preto tam dáva Samsung aj tú QD vrstvu, ktorá zlepšuje farebnosť a aj svietivosť.
Zatiaľ nevieme cenu, ani dátum vydania, ale zrejme to bude niečo podobné ako pri Alienware a teda okolo 1200 eur (na ten už máme recenziu).
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Netflix možno omylom prezradil, že GTA 6: Extended Look bude mať tri časti 41
- Alza spustila nové zľavy 9
- Mafia Omerta Edition ohlásená - spojí všetky štyri hry série, prvá Mafia dostane 6 54
- Problémy s tekutým kovom v PS5 sa znovu ozývajú, nepomáha ani horizontálna poloha 57
- RECENZIA: No More Room in Hell 2 4
- GTA VI ukážku budú môcť streameri okamžite preberať z Netflixu 90
- Výrobcovia pamätí si vopred zaistili miliardy, kríza môže trvať do 2029 75
- Netflix údajne môže za odhalenie GTA 6 dať až 100 miliónov dolárov 85
- The Lord of the Rings: War in the North sa práve vrátil v Legacy edícii. 23
- GTA VI: An Extended Look má pripomínať film alebo seriál, preto bude na Netflixe 85 zobraziť viac článkov >
















