CD Projekt plánuje celú novú Witcher sériu, prvá hra už má za sebou úvodnú fázu |
Vo svojej novej finančnej správe CD Projekt spomenul, že fázu úvodného prieskumu už má nová Witcher hra za sebou.
pridal saver 26.5.2022 o 18:40 pod hry
HRY > NOVINKY >
Vo svojej novej finančnej správe CD Projekt spomenul, že fázu úvodného prieskumu už má nová Witcher hra za sebou. Znamená to, že už majú umiestnenie hry, postavy a môže prejsť do konceptného štádia. Vývoj bude trvať niekoľko ďalších rokov.
Samotná hra bude na Unreal Engine 5 a základ, ktorý pre ňu vytvoria, použijú aj v ďalších hrách, keďže už plánujú celú novú sériu Witcher hier. Nakoniec aj na teaser obrázku majú napísané začiatok novej ságy.
Tento rok však od nich ešte uvidíme Witcher 3 Complete edition spolu s nextgen updatom. Hra dostane aj nový DLC obsah zo seriálu. Zo Cyberpunku zase uvidíme Edgerunner seriál na Netflixe. Zároveň v druhej polovici roka začnú predstavovať prvú veľkú expanziu pre Cyberpunk.
Zdroj:
www.cdprojekt.com
Páči sa mi! (+8)
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 42
- RECENZIA: Stronghold Crusader: Definitive Edition 38
- RECENZIA: Eriksholm: The Stolen Dream 18
- Seriálový Harry Potter sa ukázal, už padla prvá klapka 67
- 3000-dolárové RTX 5090 sú pre plebs, 500-tisícová zlatá RTX 5090 je práve pre vás 58
- Rockstar možno nechtiac naznačil návrat GTA 4 a Red Dead Redemption 2 vo vylepšený 61
- Cyberpunk 2077 patch 2.3 sa ukáže v stredu 70
- RECENZIA: Donkey Kong Bananza 51
- Mortal Kombat 2 film ukázal trailer a predstavil postavy 45
- Ďalšie ukážky z novej Mafie 57 zobraziť viac článkov >