Na PC si už môžete vylepšiť ray tracing v Hogwarts Legacy |
Hra bude hneď vyzerať lepšie.
Jeden používateľ Redditu už mierne doladil odfláknuté nastavenia ray tracingu v Hogwarts Legacy na PC. Autori akoby nechceli, aby hra vyzerala na PC lepšie, a dali tam veľmi nízke nastavenia. Ak však zeditujete jeden súbor a ako ambient occlusion, tak odlesky a čiastočne aj tiene vyzerajú lepšie.
Konkrétne:
Zeditujte Engine.ini súbor v “C:\Users\USERNAME\AppData\Local\Hogwarts Legacy\Saved\Config\WindowsNoEditor”
A použite tieto nastavenia:
[SystemSettings]
r.RayTracing.Reflections.ScreenPercentage=100
r.RayTracing.Reflections.SamplesPerPixel=1
r.RayTracing.Reflections.MaxRoughness=0.7
r.RayTracing.AmbientOcclusion.Intensity=1
Všetko vyzerá lepšie až na raytracingové tiene, ktoré sa ešte nedajú dobre nastaviť tak, aby viditeľne nedoskakovali. To musia autori opatchovať. Dá sa totiž nastavovať aj r.RayTracing.Culling=1, ale nefunguje dobre.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 239
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 202
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One PS5 Xbox Series X|S Switch Vývoj: Warner / Portkey Games Štýl: Akčná Adventúra / RPG
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














