Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 sa opäť odkladá |
Koľko odkladov už hra dostala?
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 je očakávaná akčná RPG z univerza World of Darkness, ktorá má za sebou naozaj turbulentný vývoj, kde sa v pozadí nestriedali len vývojári, ale hlavne celé štúdiá, pričom dokonca hrozilo, že nakoniec nevznikne vôbec. Rôzne verzie hry tak boli vo vývoji a pôvodne sme sa jej mali dočkať ešte v roku 2020. Ale teraz, o 5 rokov neskôr, sme dostali ďalší odklad. Snáď ale už finálny.
Hra mala vyjsť v prvom polroku, ale nakoniec si na ňu budeme musieť ešte chvíľu počkať. Bližšie to Marco Behrmann vysvetlil v novom videu. Spoločnosti Paradox Interactive a The Chinese Room sú odhodlané dodať túto hru a to v čo najlepšej forme, takže zabezpečenie vysokej technickej kvality je dôležitejšie ako dodržanie konkrétneho dátumu.
Hra sa v súčasnosti nachádza v neskorej fáze vývoja a počas tejto doby sa zohľadňovala spätná väzba od komunity. TCR intenzívne pracuje na zabezpečení kvality, aby bola hra stabilná a bez chýb, ktoré by mohli narušiť zážitok hráčov.
Bloodlines 2 nakoniec vyjde v októbri 2025, keď bude spĺňať technické štandardy kvality, ktoré fanúšikovia právom očakávajú a zaslúžia si ich. Konkrétny dátum vydania sa dozvieme neskôr a autori budú pokračovať vo vydávaní ďalších denníkov z pozadia vývoja s detailmi o hre.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 17
- Pri vydaní GTA 6 môžu hráčov prekvapiť ceny konzol 100
- RECENZIA: Forza Horizon 6 66
- RECENZIA: Replaced 23
- Bude mať PS6 nakoniec len 24 GB pamäte? 70
- Vyjde lepšie zloženie PC, alebo kúpenie skladaného PC? Pozrime sa na ceny na jar 2 38
- Directive 8020 dostáva recenzie 55
- DOJMY: Sinking City 2 8
- Článok: Honor 600 Lite 8
- Nový trailer a spustenie predobjednávok na GTA 6 možno bude budúci týždeň 72 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS5 Xbox Series X|S Vývoj: Paradox / The Chinese Room Štýl: Akčná Adventúra
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













