Garbage Country bude jazdiť autom v ruinách sveta |
Čaká vás prieskum krajiny, zbieranie surovín, ale aj boje.
Garbage Country je post-apokalyptický prieskumný simulátor od tvorcu hier Cloud Gardens a Kingdom: New Lands. Prechádzajte cez ručne vybudovanú pustatinu. Odrážajte vlny nepriateľských robotov v napínavých bitkách v štýle Tower Defense. Vylepšite si auto, aby ste mohli cestovať ďalej do zabudnutého sveta pochovaného pod prachom.
Vydajte sa na cestu rozľahlou krajinou posiatou opustenými pamiatkami a cudzincami. Vylepšite si auto, aby ste mohli cestovať ešte hlbšie do pustatiny. Postavte veže a bráňte sa pred nepriateľskými robotmi v napínavých bitkách. Vyberte si menej vyjazdenú cestu a nasajte atmosféru rozpadajúceho sa, ale krásneho sveta.
Garbage Country je predovšetkým o atmosfére; prachu, ruinách, tichu, otvorenej ceste a strašidelných pozostatkoch dávno zabudnutej minulosti. Hra vyjde na Steame.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové megazľavy spustené 36
- Google Maps dostáva najväčší update za posledné desaťročie, pribudne aj Gemini 23
- Ruské štúdio pripravuje propagandistickú hru Ukrainian Warfare: Gostomel Heroes o 49
- Nvidia predstavila DLSS 5, príde na jeseň 136
- Microsoft k 25. výročiu Xboxu vydá niektoré klasické hry 25
- RECENZIA: 1348 Ex Voto 16
- DLSS 5 zachová umelecký štýl autorov, sami si vyberú, čo a ako zapracujú 167
- Epic Games Store rozdáva zadarmo hry Isonzo a Cozy Grove 4
- Bližší pohľad na DLSS 5 v pohybe 44
- Oscary boli rozdané, ovládol ich One Battle After Another 89 zobraziť viac článkov >












