Red Bull Home Ground mieri do New Yorku. Elitné tímy vo VALORANTe zabojujú o titul sezóny |
Turnaj bude možné sledovať naživo cez Twitch a YouTube kanály Red Bull Gaming.
Obľúbený turnaj Red Bull Home Ground, ktorý patrí medzi najvýraznejšie podujatia mimo hlavnej VALORANT sezóny, sa vracia s piatym ročníkom. Tento raz sa presúva do USA - od 13. do 16. novembra sa turnaj odohrá v ikonickej hale Hammerstein Ballroom v New Yorku.
Na mieste sa stretne výber toho najlepšieho, čo aktuálne svetová scéna ponúka. Chýbať nebudú obhajcovia titulu T1, veteráni Fnatic, obľúbenci publika G2 Esports, Sentinels či japonská zostava ZETA DIVISION. Zvyšok účastníkov doplnia tímy z kvalifikácií - z Play-In fázy postúpia dve najlepšie zostavy a ďalšie miesto získajú víťazi jednej z regionálnych kvalifikácií. Tie prebiehajú globálne, vrátane krajín ako India, USA, Španielsko, Turecko, Japonsko, ale aj štátov z Afriky a Európy.
Tento ročník bude pre Red Bull Home Ground zároveň premiérou na americkom kontinente. Hammerstein Ballroom, známy svojou architektúrou a koncertmi kapiel ako Guns N’ Roses či Grateful Dead, poskytne netradičné kulisy pre moderný esportový turnaj. Počas prvých dvoch dní (13. a 14. 11.) prebehne Play-In fáza, verejné zápasy na hlavnom pódiu sú naplánované na 15. a 16. november, vstupenky sú dostupné cez Ticketmaster.
Minulý rok ovládli finále v Berlíne hráči T1, ktorí zdolali Cloud9 v pomere 3:1. Red Bull Home Ground sa aj vďaka unikátnemu formátu a intenzívnemu tempu zápasov stal stálicou mimo hlavnej VCT sezóny a ponúka fanúšikom atraktívnu prehliadku toho najlepšieho z medzinárodnej VALORANT scény.
Turnaj bude možné sledovať naživo cez Twitch a YouTube kanály Red Bull Gaming.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 14
- Shuhei Yoshida tvrdí, že grafický výkon v PlayStation konzolách dosiahol svoj limi 71
- RECENZIA: Ninja Gaiden 4 38
- USB-C bude musieť byť v EU aj v nabíjačkách a zdrojoch 37
- Bližší pohľad na novú verziu PlayStation 5 Pro a aj nový Dualsense 24
- Sarah Bond: Nový Xbox bude veľmi hi-end a veľmi prémiový 110
- Meta ukončí samostatnú aplikáciu Messenger pre Mac a Windows 34
- RECENZIA: Darkenstein 3D 11
- RECENZIA: Keeper 33
- Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 už má prvé recenzie 29 zobraziť viac článkov >