Vydavateľom Heroes of Might and Magic: Olden Era bude Hooded Horse |
Heroes of Might and Magic: Olden Era má už viac než 600 000 wishlistov na Steame a patrí medzi 50 najočakávanejších hier na platforme.
Známa séria ťahových fantasy RPG hier Heroes of Might and Magic sa vracia s novým dielom s podtitulom Olden Era. O vydanie sa postará vydavateľstvo Hooded Horse, ktoré oznámilo spoluprácu so štúdiom Unfrozen a spoločnosťou Ubisoft. Hra vyjde ešte tento rok v Early Access verzii na Steame.
Na vývoji pracuje štúdio Unfrozen, známe fantasy taktickým RPG Iratus: Lord of the Dead. Nový diel sa odohráva na záhadnom kontinente Jadame, ktorý bol doteraz v sérii len okrajovo spomínaný, no nikdy naplno preskúmaný. Hráči sa môžu tešiť na nové frakcie, biomy a príšery, ktoré obohatia taktické súboje aj strategický manažment.
Heroes of Might and Magic: Olden Era má už viac než 600 000 wishlistov na Steame a patrí medzi 50 najočakávanejších hier na platforme. Vývojári nedávno zverejnili gameplay ukážky a detailnejšie predstavenia frakcií Necropolis, Dungeon a Sylvan, ako aj video s reakciami na spätnú väzbu od komunity.
„Heroes of Might and Magic je legendárna séria, ktorá má miesto v srdciach a detstve mnohých hráčov,“ hovorí Tim Bender, generálny riaditeľ spoločnosti Hooded Horse. „Je nám cťou spolupracovať na tomto projekte s Ubisoftom a Unfrozen.“
„Sme nadšení, že môžeme privítať spoločnosť Hooded Horse na palube, aby podporila ďalšiu kapitolu Heroes of Might and Magic,“ hovorí Alain Corre, riaditeľ vydavateľstva v Ubisofte. „Ich vášeň pre túto sériu a silné prepojenie so strategickými komunitami z nich robia perfektný doplnok k tvorivému talentu spoločnosti Unfrozen. Spoločne oživíme Heroes of Might and Magic a privedieme hráčov do vzrušujúcich, nepreskúmaných ríš.“
„Celý tím Unfrozen je veľmi nadšený, že sa Hooded Horse pripája k projektu,“ hovorí Denis Fedorov, generálny riaditeľ Unfrozen. „Pevne veríme, že ich odborné znalosti v kombinácii s dedičstvom Ubisoftu nám umožnia urobiť Heroes of Might and Magic: Olden Era skutočne úspešným a predstaviť hru ešte väčšiemu počtu fanúšikov taktických ťahových stratégií z celého sveta.“
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Resident Evil Requiem 186
- RECENZIA: God of War: Sons of Sparta 26
- Nová šéfka Xboxu už reaguje na fanúšikov, hovorí, že ich počúva 101
- Oxfordský profesor varuje: AI môže skončiť ako Hindenburg, miliardy dolárov v ohro 38
- DDR5 pamäte v Európe mierne zlacneli 29
- Sony vraj uvažuje nad zmenou svojej stratégie vydávania titulov pre PC 131
- Resident Evil Requiem dostal recenzie 66
- Prvý záber na God of War seriál 116
- Samsung predstavil Galaxy S26 sériu a nové Galaxy Buds 4 41
- Samsung Galaxy S26 je ešte pred predstavením v predaji v Bangladéši 19 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Ubisoft / Unfrozen Studio Štýl: Stratégia
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












