Xbox a Rare vraj uvažujú nad novou Banjo-Kazooie hrou |
Banjo-Kazooie značku chcú vrátiť späť a možno aj so seriálom.
Aj keď sa posledných viac ako desať rokov zdalo, že návrat legendárnej dvojice Banjo a Kazooie nie je v pláne, aktuálne informácie prinášajú nádej. Podľa insiderov totiž Xbox a Rare v poslednom čase začali vážnejšie uvažovať o ponukách na novú hru.
Medzi najväčšími záujemcami o nový projekt sa opakovane spomína štúdio Toys for Bob, ktoré je známe remastrami a novými dielmi Crash Bandicoot a Spyro the Dragon. Hovorí sa, že práve oni „naozaj chcú“ pracovať na novej hre Banjo-Kazooie, aj keď okrem nich má vážny záujem aj Moon Studios, vývojári Ori.
Zároveň sa podľa insidera v Microsofte priebežne diskutuje aj o možnostiach adaptácie značky do animovaného seriálu alebo filmového projektu, čo naznačuje, že v Banjo-Kazooie značke vidia potenciál.
Aj keď nie je jasné, ako presne sa tieto rozhovory a návrhy posunuli po aktuálnom prepúšťaní a rušení projektov v Xbox divízii, všetko naznačuje, že Xbox po rokoch ticha už plánuje oživenie značky.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Saros 70
- Vivat Slovakia je teraz na Steame za menej ako 1 euro 127
- Čo prinesie Assassin's Creed Black Flag Resynced? 89
- Nové zľavy boli spustené 5
- RECENZIA: Sudden Strike 5 18
- Porovnanie pôvodného Assassin's Creed Black Flag a nového remaku 47
- Na stiahnutých PS4 a PS5 digitálnych tituloch sa objavili 30-dňové exspirácie 39
- Assassin's Creed Black Flag Resynced sa predstavuje 94
- Článok: Samsung Galaxy S26+ 12
- Alien Isolation 2 dostal prvý teaser 63 zobraziť viac článkov >












