TOCA 3 na štartovej čiare |
Nič si nebudeme nahovárať, poriadne okruhové závody nám na PSP chýbajú, týmto nechceme povedať, že by nám drifty Ridge Racera prestali voňať, ale chce to trochu zmeny, zasadnúť za volant skutočných áut a prevetrať kone pod kapotou na reálnych okruhoch. A toto do bodky spĺňa očakávaný racing TOCA Race Driver 3 Challenge. Trojku už mnohí odohrali na konzolách, ale handheldová verzia je prispôsobená na krátke, ale o to intenzívnejšie dávky výparov z výfukov. Chrbticou hry sa stáva prekopaný šampionát - World Challenge. Prevedie vás cez päť pohárov, ale skôr než si na ne siahnete, absolvujete sériu testovacích skúšok a špecializovaných podujatí. O tradičné herné nebudete ochudobnení.
Samotné skúšky budú tréningom pred ostrím pretekom. Naučíte sa držať stopu, načasovať zástavku v boxoch, správne predbiehať a iné užitočné triky. Skúšky budú odstupňované a rozdelené do niekoľkých kategórií: Bring It Home - tu zasadnete za volant veľmi poškodeného vozidla iba niekoľko kôl od cieľa; No Damage - pretek s agresívnymi protivníkmi, cieľom je dôjsť do cieľa s čo najmenším poškodením; Steering Control - vás naučí, ako sa jazdí medzi prekážkami na čas; Drive the Line - táto skúška vám ukáže ideálnu stopu na trati, vy ju musíte čo najvernejšie kopírovať; Duel - je skutočnou výzvou, protivník má náskok a vašou úlohou je predbehnúť ho.
Pripomínajú vám niečo tieto skúšky? Ak ste si spomenuli na mučivé získavanie zlatých medailí v Gran Turismo, nie je ste ďaleko od pravdy. TOCA Race Driver 3 Challenge nebude arkádovou záležitosťou, ale serióznym racingom s 36 okruhmi a s viac ako 40-kou áut. Obrovskou výhodou hry bude podpora multiplayeru pre 12 hráčov a game sharing. Za volant WilliamsF1 Team FW 27, Gemballa GTR 750 EVO, Koening GT-D či Nissan 350Z Nismo zasadnete 16. februára.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 17
- RECENZIA: Ninja Gaiden 4 39
- Shuhei Yoshida tvrdí, že grafický výkon v PlayStation konzolách dosiahol svoj limi 73
- RECENZIA: The Outer Worlds 2 33
- USB-C bude musieť byť v EU aj v nabíjačkách a zdrojoch 37
- RECENZIA: Darkenstein 3D 11
- Sarah Bond: Nový Xbox bude veľmi hi-end a veľmi prémiový 110
- Bližší pohľad na novú verziu PlayStation 5 Pro a aj nový Dualsense 25
- Battlefield 6 predstavuje prvú sezónu 79
- Bývalý šéf Assassin’s Creed objasnil svoj odchod: Ubisoft ma požiadal, aby som ods 36 zobraziť viac článkov >
|
PSP
Vývoj: Codemasters / Codemasters Štýl: Racing Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||






















