V posledných dňoch sa množia správy o odchode Bungie od Microsoftu. Nie je zatiaľ jasné, ako to presne je, ale niečo sa tam pečie. Podľa jednej zo správ, Bungie odkúpilo svoje akcie späť od Microsoftu a osamostatnilo sa. Microsoft zrejme proti tomu nič nemá, keďže si Bungie svoje peniaze zarobilo a podľa informácií si len nechá prvú možnosť vydania ich hier. Podľa TeamXbox je to celé trochu zložitejšie, ako len to, že Microsoft necháva Bungie odísť, alebo Bungie odchádza. Vraj sa 12. októbra dozvieme viac.
Popritom všetkom sa objavili obrázky a videá z Halo na DS, kde hra vyzerala dosť slušne. Škoda, že hra nikdy neuvidí svetlo sveta.
Zatiaľ čo sa Halo 3 v US umiestnilo na prvom mieste v herných launchoch, v UK dosiahlo na druhé, kde neprekonalo len GTA: SA. Aj v Japonsku má Halo svoj úspech a je prvé v týždennom rebríčku, kde prekonalo aj Pokémona.
Vieme, kto je Master Chief! Odhalenie má naozaj niečo do seba a vďaka nemu do seba niektoré veci presne zapadajú.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 112
- Blesk zničil hráčovi PC cez internetový kábel 66
- Alza rozbehla nové zľavy 39
- Stronghold 4 sa vracia ku koreňom série a príde do Early Access ešte tento rok 17
- Senua, bude pokračovaním Hellblade série, ale už plne akčná adventúra 36
- Metro 2039 ukázalo svoju hrateľnosť a naznačilo dátum vydania 35
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Ukážka hrateľnosti z racingovky Clutch 49
- Filmová recenzia Deň odhalenia 34
- Polhodina hrateľnosti z Fable ukazuje život v Albione, vzťahy, rodinu aj dôsledky 51 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
PC Xbox One Vývoj: Microsoft / Bungie Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














