V posledných dňoch sa množia správy o odchode Bungie od Microsoftu. Nie je zatiaľ jasné, ako to presne je, ale niečo sa tam pečie. Podľa jednej zo správ, Bungie odkúpilo svoje akcie späť od Microsoftu a osamostatnilo sa. Microsoft zrejme proti tomu nič nemá, keďže si Bungie svoje peniaze zarobilo a podľa informácií si len nechá prvú možnosť vydania ich hier. Podľa TeamXbox je to celé trochu zložitejšie, ako len to, že Microsoft necháva Bungie odísť, alebo Bungie odchádza. Vraj sa 12. októbra dozvieme viac.
Popritom všetkom sa objavili obrázky a videá z Halo na DS, kde hra vyzerala dosť slušne. Škoda, že hra nikdy neuvidí svetlo sveta.
Zatiaľ čo sa Halo 3 v US umiestnilo na prvom mieste v herných launchoch, v UK dosiahlo na druhé, kde neprekonalo len GTA: SA. Aj v Japonsku má Halo svoj úspech a je prvé v týždennom rebríčku, kde prekonalo aj Pokémona.
Vieme, kto je Master Chief! Odhalenie má naozaj niečo do seba a vďaka nemu do seba niektoré veci presne zapadajú.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 264
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 233
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 269
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 105 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
PC Xbox One Vývoj: Microsoft / Bungie Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













