Fear expanzia Perseus Mandate prepadlo v prvej recenzii na IGN na plnej čiare. Napriek tomu, že sa Timegate snažilo posunúť expanziu do príbehu paralelného k prvej hre a vytvoriť tak podobnú atmosféru ako expanzie k Half Life 1, nepodarilo sa a vytvorili znovu len to isté, hru ktorú sme už dva krát hrali. Autori totiž spravili príbeh takmer rovnaký s pôvodným a starý engine dva krát hre nepomohol. Na druhej strane 8 hodín je na expanziu celkom slušný čas. IGN dalo hre 5.9. Uvidíme čo na to ostatné weby.
FEAR Files so starou a aj novou expanziou na Xbox360 tiež veľmi nezabodovalo, ale stále ponúlo aspoň viac akcie a dostalo 6.7 na IGN a 7.9 na Team Xbox.
Môžme povedať, že FEAR už doslúžil a treba niečo nové buď FEAR 2, ktoré zrejme príde od Sierry, alebo Project Origin, ktorý ako pokračovanie robí pôvodná firma Monolith.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 17
- Alza spustila Black Friday zľavy 60
- Samsung: Miniaturizácia procesorov už takmer skončila, ďalšie zmenšenia už ponúknu 69
- Chcete byť Pro hráčom v Battlefielde 6? Priplatíte si. 82
- Battlefield RedSec bude battle royale pre Battlefield 6, vyjde už v utorok 36
- Trh s Counter-Strike 2 skinmi skolaboval po malom update - z trhu sa stratili 3 mi 68
- Battlefield RedSec práve vyšiel 67
- RECENZIA: Farthest Frontier 7
- Fanúšikovský mod C&C Generals: Evolution dostal update 3
- Aký PC handheld kúpiť? Ktorý je najlepší? 39 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: VU Games / Sierra Entertainment Štýl: Akcia |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |













