Okrem nového Banja včera Rare odprezentovalo aj nové pokračovanie Viva Piňata, ktoré tentoraz dostane niekoľko noviniek. Prvou je kooperačná hra, kde sa o zvieratká budú starať dvaja hráči naraz či už na jednej konzole, alebo online a druhou je už spomínané sharovanie a importovanie zvieratiek pomocou Live kamery.
Viva Piñata: Trouble in Paradise bude príbehovo znovu postavené na domovský ostrov Piñát, ale aj do okolitého sveta, kam budete piñaty posielať na špeciálne misie, keďže profesor Pester spolu so svojim gangom Ruffianov vyčistili centrálny počítač piñát o všetky ich záznamy. Piñátam tak hrozí vážne nebezpečenstvo a hráči musia znovu vytvoriť a naplniť dáta do počítača. Popritom sa budú musieť brániť nástrahám profesora a využívať kreativitu na ich obchádzanie. Budete musieť trénovať, ochraňovať a vytvárať nové piñaty, starať sa o ne.
Hra bude v každej oblasti rozšírená a z nových módov pribudne aj hra pre úplných casual hráčov, ktorí nemajú záujem plniť zložité úlohy.
Viva Piñata: Trouble in Paradise uvidíme na jeseň pre Xbox360.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Slovenská hra Indiana Jones and the Eternal Temple je dostupná zadarmo 67
- Nové zľavy už boli spustené, môžete nakupovať 44
- RECENZIA: Reanimal 8
- Nový Xbox nebude len od Microsoftu 170
- Bude mapa GTA VI výrazne väčšia ako v GTA V? 70
- John Wick hra bola predstavená 37
- Článok: Oplatí sa Intel procesor do PC vyššej strednej triedy? 70
- Diablo predstavuje Warlocka ako novú triedu, ale rovno do troch hier 61
- RECENZIA: Romeo is a Dead Man 8
- Forza Horizon 6 predstavuje prvú stovku vozidiel 26 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
Vývoj: Microsoft / Rare Štýl: Managementová
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












