Po vydaní Race Pro pre Xbox360 práve SimBin ohlásil novú racingovku pre PC nazvanú Race On. Hra vyjde na jar a oproti predošlým Race hrám ponúkne 12 úplne nových tratí, 16 nových vozidiel v 8 classoch so 140 variáciami. Pribudne napríklad Yokohama trať, alebo detroitské muscle vozidlá, ktoré popreháňame na sérii amerických tratí, novinkou bude aj séria Formula Masters a kompletné švédske STCC. K tomu bude v hre celý obsah minulého Race 07 aj s jeho expanziami.
Dokopy titul ponúkne 39 vozidiel v 17 classoch so 450 variáciami, 30 tratí a 17 ďalších alternatívnych layoutov, čo robí dokopy 47 okruhov.
Hra vyjde na jar a bude prístupná ako v kompletnej verzii, tak aj v podobe expanzie pre Race 07 majiteľov. Ak máte nainštalované staršie GTR Evolution, nová hra vám titul updatne na najnovšiu verziu a pridá všetko, čo v nej nemáte.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 76
- Plánujete kúpiť štvorkolku? Čo takto osemvrtuľovku Jetson One? 20
- Amech roky vedel, že jeho teplovodivá pasta SGT-4 poškodzuje chladiče a procesory 39
- RECENZIA: Painkiller 25
- Chcete byť Pro hráčom v Battlefielde 6? Priplatíte si. 82
- Aké ceny teraz majú grafické karty? 40
- Do nového Múmia filmu sa vráti Brendan Fraser a Rachel Weisz 28
- OLED monitory sú už v cenách pod 500 eur 154
- Novembrové hry 31
- Ako vyzerá GTA IV s path tracingom cez RTX Remix? 31 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Kalypso Media / SimBin Štýl: Racing Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














