Bleskové stretnutie s Hrdinami Republiky |
Blížiacu sa premiéru druhej sezóny animovaného seriálu Star Wars: Clone Wars využije LucasArts s hrou Star Wars: Clone Wars - Republic Heroes, ktorá má slúžiť ako premostenie medzi oboma sériami.
Blížiacu sa premiéru druhej sezóny animovaného seriálu Star Wars: Clone Wars využije LucasArts s hrou Star Wars: Clone Wars - Republic Heroes, ktorá má slúžiť ako premostenie medzi oboma sériami.
Príbeh nasekaný do 30 misií vás prevedie lokalitami známymi z televíznych obrazoviek a zoznámi so všetkými postavami vrátane Anakina a Obi-Wana, ktorých môžete priamo ovládať. Republic Heroes má najbližšie k rodine hier Lego, PS3 a Xbox360 budú podporovať instantný kooperačný režim, čo znamená, že druhý hráč sa kedykoľvek môže pripojiť/odpojiť. Podpora online nie je potvrdená.
SW Clone Wars: Republic Heroes - debut trailer
S postavičkami kosíte klony, aktivujete spínače, dvíhate mosty a ovládate vozidlá, jet packy, klzáky a dokonca môžete osedlať aj droidov. Vašou odmenou je energia a tá sa pretavuje do nákupu nových síl, kostýmov, heliem, výbavy. Zábavne vyzerajúci gameplay dopláca na odfláknutú grafickú stránku, ktorá, ruku na srdce, vyzerá horšie ako launchové tituly.
Star Wars: Clone Wars - Republic Heroes vychádza v priebehu septembra pre všetky dostupné platformy.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Blesk zničil hráčovi PC cez internetový kábel 68
- Google spustilo na Google Earth mapách letecký simulátor 12
- Alza rozbehla nové zľavy 45
- Filmová recenzia Deň odhalenia 34
- Najväčšie hry z letných prezentácií 104
- Ukážka hrateľnosti z racingovky Clutch 50
- Google predstavil nový zvukový AI model pre okamžitý jazykový preklad 12
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis ukázal hrateľnosť 30
- Čína sprísnila vývoz kľúčovej suroviny pre čipy, ceny pamätí a SSD môžu ísť znovu 56
- Nokia N95 rozbehala pôvodný Half-Life na 30 fps 17 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS2 PS3 PSP Xbox 360 Wii DS Vývoj: Activision / LucasArts Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














