JoyRide ukáže free zábavu |
Racingovka Joyride sa blíži na Xbox Live a ukáže zábavu s avatarmi a to zadarmo.
Racingovka JoyRide sa blíži na Xbox Live a ukáže zábavu s avatarmi a to zadarmo. Teda nie zadarmo ako zadarmo, biznis model je tu stavanie na dokupovanie ďalších customizovatelných vecí, podobne ako napríklad Battlefield Heroes, takže ak ďalšie úpravy nebudete chcieť, nemusíte platiť.
Microsoft v tlačovke pre TGS ohlásil novú lokáciu a tri módy hry. Lokáciou je pohorie Perilous Peaks - územie, ktoré bude komunitou odomknuteľné už po štarte hry (zatiaľ je otázne čím ho bude treba odomknúť). Tri herné módy sú - Trick Showdown, Delivery Dash a Coin Frenzy, všetky budete môcť hrať s priateľmi a získavať tak mince a skúsenostné body dôležite v postupne v hre.
Trick Showdown vás dostane do kaskadérskeho parku, v ktorom budete zbierať veci pre odomkýnateľné bonusy ako avatar triky alebo triky s autom. Coin Frenzy je založený len na zbieraní mincí v určitom časovom limite a to, či už sám alebo s priateľmi. Delivery Dash je mód rovnako na čas a tu budete roznášať pizzu hladným hráčom.
JoyRide vyjde v priebehu jesene. E3 trailer si môžete pozrieť tu.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Armáda SR nakupuje konzoly, Call of Duty a ďalšie hry za 40 000 eur 74
- Battlefield 6 ukázal prvý trailer s kampaňou 91
- Battlefield 6 ukazuje gameplaye z pre-aplha testu 94
- Sony pravdepodobne začne vydávať exkluzívne PlayStation hry na Xbox a Nintendo Swi 154
- Battlefield 6 svojimi PC požiadavkami prekvapí 72
- Sony žaluje Tencent, Light of Motiram je podľa nich kópiou Horizonu 92
- Battlefield 6 sa predstavil prvým trailerom 73
- Hangar 13 už pracuje na ďalšej Mafii, hoci The Old Country ešte nevyšla 31
- Death Stranding 2 po mesiaci prináša prvé štatistiky 66
- EA Sports FC 26 výrazne mení hrateľnosť 22 zobraziť viac článkov >