Formula 1 vyrazí na okruhy v septembri |
Codemasters svoj debut vo svete monopostov istí prvými informáciami a obrázkami.
Sú to bezmála štyri roky, čo žánru racingov chýba jedna premenná – Formula 1. Za ten čas sa vymenili prezidenti FIA, uťahovali sa opasky, osekávali rozpočty, svetovými šampiónmi sa stali Kimi Raikkonen, Lewis Hamilton a Jenson Button a do kolotoča sa vrátil po krátkom dôchodku aj sedemnásobný majster Michael Schumacher. A čo majú hovoriť majitelia PC, kam sa F1 vracia po ôsmych rokoch?!
Codemasters svoj debut na poli monopostov naplánovali na tento september. Formula 2010 vyjde pre PC, PS3 a Xbox360 a ako to u hry vybavenej oficiálnou licenciou býva zvykom, v tímových stajniach a na okruhoch bude všetko súhlasiť s nadchádzajúcou sezónou F1. Áno, asfalt sa bude drať aj v Kórei.
Z herných režimov sú prisľúbené: Grand Prix, Šampionát, Time Trial, prepracovaný režim kariéry a multiplayer. F1 2010 pobeží na engine EGO (Dirt, Grid), na monoposty bude aplikovaný deštrukčný model a pribudne dynamické počasie.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Mega zľavy spustené 30
- RECENZIA: Lies of P: Overture 40
- Mafia: The Old Country sa bude ďalej rozširovať 40
- Toto je poriadny handheld! Má v sebe RTX 4090. 39
- Blizzard pravdepodobne odhalil novú triedu pre Diablo 4 42
- Battlefield 6 - analýza deštrukcie a grafiky 65
- CrisisX ponúkne 1200 kilometrov štvorcových otvoreného sveta 19
- Mafia: The Old Country sa pochválila svojimi číslami 36
- Battlefield sa postupne stane každoročným titulom 67
- RECENZIA: Heretic + Hexen 13 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Codemasters / Codemasters Štýl: Racing Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||
















