Bethesda ohlasuje novú RPG |
Hunted: The Demon’s Forge - takto sa bude volať nová RPG, ktorej distribúciu práve ohlásila Behesda.
Hunted: The Demon’s Forge - takto sa bude volať nová RPG, ktorej distribúciu práve ohlásila Behesda. Hra vyjde pre PC, Xbox360 a PS3 a je od základov vyvíjaná pre kooperáciu.
Hunted bude temná fantasy RPG sledujúca dvoch nájomných bojovníkov - muža Caddoca a ženu E'laru, ktorí si budú presekávať cestu svetom, získavať vzácne kryštály a bojovať proti zlu. Znie to dosť štandardne, ale vraj preto, že to tak má byť, hra je totiž updatovanou klasickou dungeon sekačkou presunutou do 3D pohľadu.
Hráči si vyberú jednu z dvoch postáv a budú využívať ich jedinečné sily v útoku a mágii. Ak by sa vám postava nepáčila, na každom checkpointe môžete postavu vymeniť a rovnako aj upgradnúť jej možnosti aktivovaním kryštálov. Postavy Caddoca a Elara budú pre každého hráča jedinečné a vždy v coope hráte so svojim upgradnutým hrdinom.
Caddoc je bitkár, niečo ako tank, zvládne veľa úderov od nepriateľov a rozdáva silné rany. Má síce luk na boj na diaľku, ale je slabý s malým dostrelom. Hra za neho bude vyhovovať hlavne akčným hráčom. Oproti tomu Elara je silná lukostrelkyňa a môže rýchlo a presne zostreľovať nepriateľov na diaľku. Má však slabé brnenie a je slabá na boj zblízka. Je priam vytvorená pre cover & shoot hráčov. Teda spolupráca bude jasná, zatiaľ čo Elara strieľa z diaľky, Caddoc si to pôjde vybaviť s nepriateľmi zblízka. Ak jeden z bojovníkov padne (zrejme väčšinou to bude Caddoc), môže byť pomocou kúzla oživený druhým bojovníkom z hociktorého miesta, stačí ak mŕtvu postavu vidíte.
Pohybovať sa budeme v troch prostrediach - mestách, otvorených vonkajších prostrediach a dungeonoch. Mimo bojov budete aj hľadať tajné cesty, skryté informácie k príbehu, budete oslobodzovať civilistov, ktorí rovnako dajú nové informácie. Podľa autorov vraj v hre nájdeme 40 % ľahkých secretov, 40 % ťažkých a 20 % super obtiažnych.
Žiaľ hra bude podporovať len online mód bez splitscreenu. Na druhej strane, ako oddychovka a skrátenie času k ďalšej serióznej RPG od Bethesdy, titul poteší.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 295
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, už dostanete aj RTX 5070 Ti za lepšie 62
- RECENZIA: Clair Obscur: Expedition 33 42
- Aký monitor si vybrať za 100, 200, 400 alebo 1000 eur? Aký rozmer, obrazovku a pom 113
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 52
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- RECENZIA: Lost Records: Bloom & Rage 11 zobraziť viac článkov >
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Bethesda / inXile Entertainment Štýl: Akcia
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|