Manažment SingStar párty cez PSP |
Vytváranie playlistov na PSP, Online Battle a iné zlepšováky prichádzajú v júnovom update.
Obsahom júnového updatu pre karaoke sériu SingStar budú dve zásadné novinky – SingStar Remote a Online Battle. Druhú menovanú netreba snáď bližšie popisovať, pôjde o spev proti iným hráčom z celého sveta online. Na to, aby si zmerali hlasivky, musia mať obaja zakúpený rovnaký song, resp. vložený rovnaký disk v mechanike. Počas battle môžu obaja sledovať skóre súpera a ak majú kameru, tak aj tanečné kreácie.
SingStar Remote užitočne zapojí do hry PSP. Pomocou handheldu môžete vytvoriť playlist až z dvadsiatky songov, ktoré budú následne po sebe nasledovať. Playlist sa dá meniť a upravovať aj počas spevu, čím by malo odzvoniť všetkým hádkam medzi účastníkmi párty o tom, aká skladba by mala nasledovať.
Júnový update zväčší aj Kluby SingStar, jeden nakoniec pojme až 1000 členov a naraz môžete byť prihlásený až v piatich. Mierne zmeny sa dotknú aj SingStore, kde môžete pri prezeraní galérie rovno cez užívateľské video vstúpiť do obchodu a daný song si zakúpiť.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 62
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 149
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 34
- RECENZIA: Mario Kart World 96
- RECENZIA: F1 25 18
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- Xbox Games Showcase začne o 19:00 117
- Borderlands 2 je zadarmo na Steame 16
- Nové mega zľavy spustené 29
- ROG Xbox Ally handheldy boli predstavené 75 zobraziť viac článkov >
PS3
Vývoj: SCEE / London Studio Štýl: Párty hra
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|