Ocosmos predstavil Windows handheldy |
Ďalšie zariadenia na mobilné windows hranie z CES výstavy.
Ocosmos predstavil na CES svoje Windows 7 handheldy. Žiaľ ten, ktorý sme videli začiatkom týždňa s vysúvateľnou klávesnicou bol zrušený, ale predsavil dva iné OCS1U a OCS1E bez vysúvateľnej klávesnice. Cenovo budú stáť okolo 500 dolárov.
Handheldy fungujú na Intel Oaktrail architektúre s 1.5GHz procesorom, majú 1024x600 rozlíšenie displeju, 32GB alebo 64GB SSD, microSD, HDMI, USB, akcelometer, 1.3mpx a 3mpx kamery. Teda výkonovo to bude veľmi podobné razer switchblade ale v ešte menšej forme. Displej má 4.8 palca oproti 7 palcom v razery.
OCS1U má customizovatelné pady na bokoch zariadenia a očakáva sa do polovice roka.
OCS1E je touchscreen bez padov ale ak by ste ich potrebovali pridáte ich magenickým dockom alebo látkovým obalom, oba majú bluetooth pady. Táto verzia by sa mala objaviť v roku 2012.
A využitie? Ocosmos je kórejská firma, tam stačí, ak to rozbehne warcraft, starcraft alebo rôzne mmo hry a milióny kusov sú predané v prvý deň. U nás je predajnosť tohto zariadenia otázna, musela by tam byť podpora, dobré ovládanie, výdrž a cena. Na našich trhoch sa na mobilné PC hranie skôr predá Razer Switchblade ako toto.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Crimson Desert 141
- Nové megazľavy spustené 39
- Recenzie na Crimson Desert vychádzajú 84
- Ruské štúdio pripravuje propagandistickú hru Ukrainian Warfare: Gostomel Heroes o 50
- Nvidia predstavila DLSS 5, príde na jeseň 138
- Aký monitor kúpiť na jar 2026? LCD a aj OLEDy sú za dobré ceny 46
- DLSS 5 zachová umelecký štýl autorov, sami si vyberú, čo a ako zapracujú 167
- Bližší pohľad na DLSS 5 v pohybe 44
- RECENZIA: Marathon 50
- Oscary boli rozdané, ovládol ich One Battle After Another 89 zobraziť viac článkov >













