Wesley Snipes pracuje na hre... z väzenia |
Za daňové úniku si posedí v chládku tri roky, v base si našiel novú záľubu.
Wesley Snipes sa v septembri dostal do väzby za daňové úniky a keďže tri roky má teraz veget v minimálne stráženom väzení, bez plotov, so sprchami každý deň a zrejme so všetkým možným vybavením, môže sa venovať iným aktivitám. Bude robiť na hre a aj filme, ktorý by chcel spraviť po návrate na slobodu v roku 2013.
Hra sa bude volať Julius Styles: The International, vyvíja ju Lapland Studio a Wesley chce v nej vytvoriť postavu stratéga a aj bojovníka špeciálnych jednotiek v jednom. Inšpiroval sa postavami vo svojich filmoch Art of War, Murder at 1600 a Passenger 57 (z ktorých príjmy zjavne nezdanil a preto skončil za mrežami). Štýlom bude Julius Styles akčná stratégia.
Hra sa objaví na malých platformách a to iPhone, kde vyjde v priebehu júna, nasledovať ju budú Android, Xbox Live a PSN verzie. Možno z tých uliatych peňazí mohol Wesley aj viac zainvestovať.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Pragmata 114
- METRO 2039 sa vracia do temných tunelov a prinesie temnejší príbeh o tyranii, vojn 150
- Microsoft znížil požiadavky na vysoké zisky Xboxu, nová šéfka sa preto už pozerá n 56
- Nové zľavy boli spustené 3
- RECENZIA: Super Meat Boy 3D 6
- Leak zo zrušenej Metro 4 hry 37
- Mapovanie GTA VI pokračuje 34
- Ukradnuté dáta ukázali tržby GTA Online a Red Dead Online 70
- V príprave je vraj ako pokračovanie Mafia: The Old Country, tak aj Mafia 2 remake 42
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis sa podľa insiderov odkladá, Lara Croft si vraj poč 21 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
PS3 Vývoj: Lapland Studio Štýl: Akcia
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













