Duels Of The Planeswalkers sa vracia |
Kam? No predsa do sveta Magic The Gathering, s novými módmi a bohatším obsahom.
HRY > NOVINKY >
Wizards of the Coast ohlásili hru Duels Of The Planeswalkers 2012, ktorá vychádza z pravidiel známej kartovej hry Magic: The Gathering. Minulý rok jej predchádzal decentný titul MTG: Duels of the Planeswalkers, ktorému IGN udelili 75% a na XBLA predal 500 000 kusov.
Duels Of The Planeswalkers 2012 ponúkne nové herné módy, napríklad archenemy, kde sa hráč dá do tímu s dvomi spoluhráčmi a bojuje proti AI oponentom. Pribudnú aj protivníci, balíčky, výzvy a ďalšie doplnky. Hra vyjde na XBLA, PSN a Steame v priebehu tohoto leta
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- God of War Laufey, spin-off God of War série, bol predstavený 399
- Rockstar sa tomu snažil veľmi zabrániť, ale zamestnanci sa nakoniec spojili v odbo 40
- Wolverine sa bližšie predstavil 101
- Júnové hry 23
- Nový výpredaj začal 6
- September sa zahustil hrami, ako sa vydavatelia snažia vyhnúť GTA VI 60
- State of Play začne o 23:00 136
- Amazon zrušil Stargate seriál... lebo bol pre fanúšikov Stargate 46
- Clutch bude nová racingovka kombinujúca Need for Speed a Forzu Horizon 49
- Horor Obsession môže byť jedným z najziskovejších filmov všetkých čias 10 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Stainless Games Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














