Tvorcovia DJ Hero prechádzajú na mobily |
Bývalí zamestnanci Freestyle Games založili nové štúdio a ich debut uvidíme už v stredu.
Pád hudobného žánru bol bolestivý nielen pre herné série, ale aj pre vývojárov. Osud veľkých značiek spečatený nebol, ale kým si trh vypýta opätovnú nálož plastových nástrojov, nejaký čas to potrvá a kým k tomu dôjde, formujú sa nové štúdiá.
A tak vzniklo aj Music in Colour, ktoré ako súčasť 8linQ, bude vyvíjať v úzkej spolupráci s produkčnou spoločnosťou Reactify a nahrávacím štúdiom Metropolis malé hry určené pre mobilné platformy. Za firmou stoja bývalí zamestnanci Freestyle Games - Chris Lee a Ofei Sakyi - ktorí majú na svedomí DJ Hero.
Prvým projektom Music in Colour bude Say What?! kombinujúc prvky rytmickej akcie a mechaniky hidden object adventúr. Medzi plávajúcimi symbolmi nebudete hľadať noty, ale symboly reprezentujúce slová v skladbách od Calvin Harris, Couting for Girls Nolans či Zutons.
Drobná hra pre iOS bude k dispozícii zadarmo od 20. júla, pričom soundtrack sa bude aj vďaka licencii so Sony Music rozširovať za poplatky o nové tracky.
Ako sa Say What?! hrá, dokumentuje video na stránke 8linQ.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 16
- Pri vydaní GTA 6 môžu hráčov prekvapiť ceny konzol 100
- RECENZIA: Dragon Quest VII Reimagined 4
- RECENZIA: Replaced 23
- Vyjde lepšie zloženie PC, alebo kúpenie skladaného PC? Pozrime sa na ceny na jar 2 38
- Bude mať PS6 nakoniec len 24 GB pamäte? 70
- Directive 8020 dostáva recenzie 55
- Porovnanie rozdielov výkonu v Windows 11 Xbox mode 38
- Článok: Honor 600 Lite 8
- Steam štatistiky ukazujú, že napriek cenám pamätí používatelia prechádzajú na 32GB 63 zobraziť viac článkov >
|
Mobil
Vývoj: 8linQ / Music in Colour
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












