Muzikál Epic Mickey 2 |
Kooperatívna hra s dôrazom na hudbu dorazí na PS3, Xbox360 a Wii počas jesene.
Warren Spector chystá muzikál Disney Epic Mickey 2: The Power of Two pre PS3, Xbox360 a Wii. Presne tak, muzikál s hudbou z pera dvojice Jim Dooley (skladateľ) a Mike Himelstein (textár).
Hudba sa bude meniť podľa vašich rozhodnutí vo svete, kam chodia animované postavičky na dôchodok. Wasteland preskúmate opäť s Myšiakom Mickeym a Oswaldom. Tentoraz sa budete môcť chopiť aj šťastného králika, prvej postavičky, akú Walt Disney nakreslil, ba čo viac, prehovorí hlasom!
Do Epic Mickey 2 sa nevkráda iba dabing, ale bude opravená aj kamera. „Prakticky od dokončenia prvej hry sme s tímom pracovali na kamere,“ povedal Warren Spector v rozhovore pre Associated Press.
„Našim cieľom je, aby ste ani raz nemuseli manuálne korigovať kameru počas hrania hlavného príbehu.“
Epic Mickey 2 bude vybavená aj drop-in drop-out kooperatívnou hrou, takže sa kamarát môže kedykoľvek pripojiť a pridať s k vám.
Myšiak aj tentoraz bude disponovať magickým štetcom na mazanie a kreslenie celých objektov. Oswald na druhej strane má po ruke diaľkové ovládanie na manipuláciu elektriny. A ak ho neovláda druhý hráč, chopí sa ho AI.
Prvá Epic Mickey hra si od nás odniesla známku 7,5/10.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Sam Altman z OpenAI hovorí, že jeden príkaz v ChatGPT spotrebuje pätnástinu čajove 38
- The Witcher 3 by mal dostať nové DLC 65
- RECENZIA: Mario Kart World 106
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 38
- Článok: Nintendo Switch 2 54
- Nové mega zľavy spustené 31
- Článok: Dnes by Dead Space nedostal zelenú - vydavatelia sa boja riskovať 17
- PlayStation Plus Premium a Extra predstavilo júnové hry 17
- MindsEye podľa očakávaní kvalitou neohúrilo 73
- RECENZIA: The Alters 26 zobraziť viac článkov >
PS3
PC Xbox 360 Wii Vývoj: Disney / Junction Point Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|