Orcs Must Die! 2 čoskoro s bonusom pre verných |
Orkovia onedlho podniknú druhý nájazd. Budete im čeliť v kooperácii a majitelia jednotky dostanú niečo navyše.
Orcs Must Die! 2 sa v lete druhý raz pustí do boja proti zeleným nájazdníkom. Majitelia jednotky dostanú k bohatému obsahu ešte bonus.
Vývojári z Robot Entertainment sa odvďačia hráčom, ktorí vlastnia prvý diel Orcs Must Die! a kúpia si aj druhý, sadou desiatich kooperačných úrovní zdarma. Jedná sa o 10 máp z pôvodnej hry, ktoré môžu prechádzať s ďalším hráčom v špeciálnom classic móde.
Hra bude mať nové ťaženie, kooperáciu, klasický mód, endless mód s neustále prichádzajúcimi vlnami nepriateľov. Na zastavenie bezmála 20 druhov protivníkov použijete viac ako 50 zbraní, pascí a strážcov, to všetko s 225 vylepšeniami.
Orcs Must Die! 2 vychádza 30. júla a prvú hru si môžete teraz kúpiť so zľavou 50% na Steame za 5,49€, momentálne je dokonca akciová zľava 75% a hru v limitovanom čase získate za 2,74€.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Zomrel Cary-Hiroyuki Tagawa, známy ako Shang Tsung z Mortal Kombatu 18
- RAM pamäte pre PC stúpajú cenou trojnásobne, bude to problém na nasledujúci rok 185
- Objavila sa séria animácií z GTA VI 26
- Netflix oficiálne ohlasuje odkupovanie Warner Bros za 82 miliárd dolárov 136
- Čo získa Netflix odkúpením Warner Bros? 50
- RECENZIA: Blood: Refreshed Supply 37
- Netflix vyhral ponuku na odkúpenie Warner Brosu, začína rokovania 80
- Ako teraz vyjde poskladanie PC? Oplatí sa stále zložiť si ho, alebo kúpiť už hotov 104
- Nové zľavy pred Vianocami 15
- Arabi vlastnia prakticky celé EA 75 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Robot Entertainment Štýl: Stratégia / Akcia Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||
















