Starcraft 2: Heart of The Swarm testuje |
Vybraní hráči už na vlastnej koži skúšajú nové jednotky v multiplayeri a ponúkajú záznamy z prvých zápasov.
HRY > NOVINKY >
Starcraft II bude čoskoro pokračovať ťažením zergov v titule Heart of The Swarm, ktorý práve začína s beta testmi.
Výlučne multiplayerový beta test je nateraz určený len pre vybraných hráčov a zástupcov médií a keďže Blizzard neobmedzuje publikovanie materiálov, vo veľkom začínajú pribúdať obrázky a záznamy z testovacích zápasov. Niektoré vám ponúkame k nahliadnutiu.
Čoskoro príde rad aj na bežných smrteľníkov a vaša šanca sa zvýši po správnom vyplnení v beta profile settings v menu konta na Battle.net. Príležitosť ponúknu aj fanúšikovské stránky, s ktorými vývojári spolupracujú.
Najčastejšie otázky ohľadne beta testu Blizzard zodpovedá v príspevku na oficiálnej stránke Starcraft II.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- God of War Laufey, spin-off God of War série, bol predstavený 406
- Wolverine sa bližšie predstavil 101
- Summer Game Fest predstavil množstvo nových titulov 93
- Nový výpredaj začal 6
- September sa zahustil hrami, ako sa vydavatelia snažia vyhnúť GTA VI 60
- State of Play začne o 23:00 136
- Clutch bude nová racingovka kombinujúca Need for Speed a Forzu Horizon 49
- Amazon zrušil Stargate seriál... lebo bol pre fanúšikov Stargate 46
- Horor Obsession môže byť jedným z najziskovejších filmov všetkých čias 10
- Alza rozbehla nové zľavy 38 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Blizzard / Blizzard Štýl: Stratégia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














