Destiny predstavuje svoje svety |
Bungie na E3 predviedlo Destiny, svoj nový online multiplayerový titul, ktorým sa na jar postavia proti TitanFall od Respawn studios.
HRY > NOVINKY >
Bungie na E3 predviedlo Destiny, svoj nový online multiplayerový titul, ktorým sa na jar postavia proti TitanFall od Respawn studios. Na rozdiel od jesenných vojnových titulov nám jar bude ponúkať sci-fi nádielku. Konkrétne Destiny rozsiahly online svet rozprestierajúci sa cez niekoľko planét našej sústavy kde prežitý ľudia bojujú o svoju existenciu.
Hra je zatiaľ ohlásená pre staré a nové konzoly. Autori už PC spomínali, ale jeho ohlásenie je vraj na vydavateľovi. Tým je Activision.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- GTA VI dostalo druhý trailer! 304
- RECENZIA: Vivat Slovakia 119
- Mafia: The Old Country dostala gameplay trailer 178
- Alza spustila nové zľavy 19
- RECENZIA: Doom: The Dark Ages 107
- John Wick 5 film začne nový príbeh 43
- Mafia: The Old Country sa bližšie predstavuje v developer streame 92
- Ako vyzerá GTA VI mapa? 50
- Porovnanie GTA V a GTA VI 93
- Grafické karty znovu zlacneli, hlavne RTX 5070ti a RTX 5080, ale už znižuje aj RTX 211 zobraziť viac článkov >
Xbox 360
PS3 PS4 Xbox One Vývoj: Activision / Bungie Štýl: Akcia
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|