World of Tanks Blitz zaútočí na iOS koncom mesiaca |
Mobilná verzia tankovej MMO nastúpi do boja 26. júna a prinesie techniku USA, Nemecka a Sovietskeho zväzu.
HRY > NOVINKY >
Wargaming oznámili dátum vydania bezplatnej mobilnej MMO World of Tanks Blitz. Hry sa dočkáme koncom júna.
Pri spustení titul ponúkne 90 obrnených vozidiel USA, Nemecka a Sovietskeho zväzu, ktoré budú rozdelené do štyroch kategórií, od ľahkých tankov až po stíhače tankov. Hráčov čakajú PvP bitky v sedemčlenných tímoch a budú sa odomykať nové jednotky.
Titul vychádza 26.júna exkluzívne pre iOS tablety (minimálne iPad 2) a smartfóny (minimálne iPhone 4S). Tvorcovia momentálne robia finálne úpravy, aby bola hra pri vydaní v prvotriednej kondícii.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 262
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 230
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 244
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >














