Postal Redux potvrdený, pobeží na Unreal Engine 4 a vyjde už budúci rok |
V skratke tak pôjde o remake pôvodnej hry s kompletne prekreslenými scénami, postavami a novými funkciami
Prvý titul zo série Postal vyšiel v roku 1997. Hra sa od vtedy dočkala niekoľkých pokračovaní, no prvé diely veľkých titulov sú vždy tie, ktoré sa hráčom najviac zaryjú do pamäti. Z úspechu hry sa snažil vyťažiť čo-to aj filmový režisér Uwe Boll, ktorý si zaobstaral práva na spracovanie filmovej adaptácie hry. Film napokon aj vznikol a na plátna kín sa dostal v roku 2007. Každopádne ako to už u filmových spracovaní hier býva, filmový Postal nenadviazal na úspech hry a odniesol si prevažne rozporuplné až negatívne dojmy.
Running with Scissors prišlo trochu nenápadne cez Twitter s oznámením remake pôvodného Postalu do vylepšeného grafického kabátu pod názvom Postal Redux.
Prepracovaná verzia pobeží na najmodernejšom Unreal Engine a dočká sa kompletného prekreslenia pôvodných scén spolu s prepracovanými modelmi postáv. Chýbať nebudú ani nové funkcie, ako ovládanie oboma páčkami na ovládači a pribudne aj co-op. Postal Redux vyjde v priebehu budúceho roka na Windows, Linux a Mac. Autori uvažujú aj o vydaní hry na ďalšie platformy, no súčasná situácia je taká, že sa primárne zameriavajú na vydanie týchto troch verzií a prípadné vydanie na ostatných platformách budú riešiť až po tom.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Sam Altman z OpenAI hovorí, že jeden príkaz v ChatGPT spotrebuje pätnástinu čajove 38
- The Witcher 3 by mal dostať nové DLC 65
- RECENZIA: Mario Kart World 106
- Článok: Nintendo Switch 2 54
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 38
- Nové mega zľavy spustené 37
- Článok: Dnes by Dead Space nedostal zelenú - vydavatelia sa boja riskovať 17
- RECENZIA: The Alters 26
- MindsEye podľa očakávaní kvalitou neohúrilo 73
- PlayStation Plus Premium a Extra predstavilo júnové hry 17 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Vývoj: Running with Scissors Štýl: Akcia
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|