KOMUNITA

detail
 HYPERX CLOUD REVOLVER S ALEBO LOGITECH G635 ? [vytvoril: Kristián Kiss - 28.10.2019]
Zdravím,
mal by som záujem o kúpu nejakých kvalitnejších herných slúchadiel, ktoré by boli vhodné aj na pozeranie filmov a počúvanie hudby, nakoľko na PC trávim cca 60% času pozeraním filmov, seriálov a počúvaním hudby a takých 40% hraním hier. So slúchadlami nemám takmer žiadne skúsenosti, mám iba Koss Porta Pro - no tie používam výhradne na počúvanie hudby. Všimol som si že dnešné slúchadlá sa snažia o vytváranie dojmu priestorového zvuku 7.1. Chcem sa však spýtať či s tým niekto má skúsenosti a naozaj to vytvorí ten dojem akoby bol človek v kine. K PC mám klasickú zostavu 5.1 reproduktorov, ale na nich mi prekáža že musím byť sám doma aby som si ich užil, aj to ma rušia okolité zvuky no inak ma rušia ešte aj ostatní doma a musím ich v noci stíšiť. Na klasické 2.0 a 2.1 reproduktory alebo slúchadlá som však pri hraní alergický, preto sa pýtam či tie slúchadlá "7.1." budú o toľko horšie ako zostava 5.1 reproduktorov.

Našiel som tieto 2 slúchadlá
HyperX Cloud Revolver S (https://www.alza.sk/hyperx-cloud-revolver-s-d4065160.htm)
Logitech G635 (https://www.alza.sk/logitech-g635-d5560207.htm#popis)

Máte s nimi skúsenosti? Ktoré sú lepšie? Podľa údajov asi tie HyperX Cloud Revolver S, ale pri tých Logitech G635 sa píše o nejakej funkcii že "Úžasný priestorový zvuk DTS Headphone: X 2.0 sa vyznačuje vyššou vernosťou ako bežný priestorový zvuk 7.1.". Prípadne viete o nejakých iných v cene tak do 170 - max 180 eur? Mne nejde o to aby svietili ale o to aby hrali čo najlepšie :)

ODOSLAŤ
:)
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
POUŽÍVATEĽSKÉ ČLÁNKY A RECENZIE
| CRISTALES (DEMO)
0
[pridal Regina Spectra 10.11]
| PREDSTAVENIE APPLE ARCADE
0
[pridal Zemla 28.9]
| DOJMY: MIDNIGHT GHOST HUNT - ALPHA TEST
0
[pridal tamo323 27.8]
| THE CAT LADY
8
[pridal de Bielawa 13.8]
| WARHAMMER 40 000: DARK HERESY 2
15
[pridal dogyno 9.8]
| THE SINKING CITY
13
[pridal Erasermark 6.7]
| DAYS GONE
5
[pridal TLOU MAN 44 6.5]
| THRONEBREAKER: THE WITCHER TALES
6
[pridal de Bielawa 5.3]
| EPIC VS. STEAM VS. HRY VS. HRÁČI
69
[pridal mmiminoo 3.2]
| TV: THE PUNISHER - 1.SÉRIA
10
[pridal Boss Marťas 15.1]
| DRAKENSANG: THE DARK EYE
7
[pridal de Bielawa 6.1]
SECTOR MAGAZÍN

pdf

Sector Magazín #118

SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
| Red dead redemtion 2 (2)
ma niekto podobny problem s touto hrou ...pri spus...
| Ktorý mobil ? xiaomi redmi 7a ... (3)
No... Rozhodujem sa medzi týmito dvoma telefónmi. ...
| Bezdrotove herne sluchadla vyb... (6)
Ahojte, kedze alza ma ten black friday tak sa snaz...
| Wrc 8 rucna brzda (0)
nazdar, zvazujem kupu wrc8 a chcel by som vediet c...
| Stuttering rx 480 8gb (15)
Ahojte, pri vyšších nastaveniach ma trápi stutteri...
KOMENTÁRE
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk