KOMUNITA

detail
 PROBLÉM S ASUS FA507NV A HUAWEI GT34, ZÚFALSTVO... [vytvoril: Zlutasek - 4.6.2024]
Dobrý deň,

Na stránku chodím už dlhšie, no bez registrácie. Po posledných mesiacoch komunikácie s podporou som už zúfalý a prišiel som žiadať o radu. Kde je problém? Na strane laptopu alebo monitora?
4060
7735HS

Problémov je viac
1. Synchronizácia pomocou HDMI káblu ASUS-u a Huawei monitora. Niekedy monitor nezaregistuje a jednoducho ho nepripojí. Na pripojenie treba vytiahnuť kábel alebo vypnúť ( niekedy viackrát) monitor, aby laptop monitor zaznamenal. Ak laptop prejde do režimu spánku, znova, monitor je odpojený. ( nedeje sa to stále, no povedal by som 80% prípadov)
Skúšal som rôzne HDMI káble. (Mám 3) a dokovaciu stanicu cez USB-C a následne do nej HDMI. (Problém sa vyskytuje stále). Nemám DP alebo USB-C kábel na prepojenie monitora-laptopu.

Tieto problémy nemám, ak laptop neni pripojený na monitor. Skúšal som pripojiť na TV, no tam funguje.
Včera som skúšal pripojiť na druhú TV cez HDMI, fungovalo no ak som pripojil dokovaciu stanicu a cez ňu som dal HDMI, už som mal problém so synchronizáciou.
Taktiež používam viac laptopov pripojených na monitor a jediný problém mám len s ASUS-om.

2. Pri používaní webového prehliadača (google chrome) pri čiernom pozadí alebo bielom (90% plochy) sa začnú vyskytovať vzorce (čierne obrazce na monitore, kockové tvary), párkrát som mal aj farebné čiary horizontálne cez obrazovku. ( po reklamácií laptopu farebné vzorce zmizli). Taktiež som si všimol pri pozeraní serálu, že pri pozeraní video seká. 4x za 25 sekúnd. ( ako keby prebliknutie). No znova, tento problém som zaznamenal iba s monitorom Huawei a len s laptopom ASUS.

Reklamačné oddelenie chce testovať iné monitory, iné browsery, iné laptopy, iné káble. No ja už nevládzem, mesiac skúšam, mením, prenášam.
Laptop už bol reklamovaný, no nezistili problém, len preinštalovali windows, prebehli testy a vrátili ho späť, bez nájdenia chyby.


Všetko mám podľa PC aktuálne. (NVIDIA, AMD, Windows, Myasus)

Na internete som našiel niečo ako, chyba obrazovky a

Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
POUŽÍVATEĽSKÉ ČLÁNKY A RECENZIE
| HOMEFRONT
10
[pridal roman2910 30.5]
| MODERNÉ WALKING SIMULÁTORY - ÚVAHA
134
[pridal PrecedaVlasť 24.5]
| TOP HRY ROKOV 90-TYCH
104
[pridal PrecedaVlasť 30.4]
| SKULL AND BONES - 1. SEZÓNA
0
[pridal SVK-RUSKO-R 14.4]
| FELVIDEK PC RECENZIA
17
[pridal PaPoČa 9.4]
| THE LAST OF US PART II
4
[pridal PrecedaVlasť 3.3]
| THE LAST OF US PART 2 REMASTERED
90
[pridal PrecedaVlasť 27.2]
| STAR WARS JEDI: SURVIVOR
21
[pridal PaPoČa 22.1]
| TOMB RAIDER I-III REMASTERED
18
[pridal T0M0 16.1]
| ALAN WAKE 2
21
[pridal Tiqer 20.12]
| WITCHER 4
0
[pridal Joey N 10.12]
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Feedback na zostavu (2)
Procesor AMD Ryzen 5 7600 https://www.alza.sk/amd...
|Hladam starsiu hru (0)
Caute, Kedze mi GPT moc nepomohol, skusim to t...
|Hľadám co-op parťákov do porta... (7)
Ahojte sektoráci, Som achievement hunter a hľad...
|Muzikanti sectoru (11)
Ola senoritas, pochvalte sa na ake hudobne nast...
|Sekanie hier albo pokles fps? (12)
ahojte,priatelia. hrám nfs heat,a mám problem,že h...
|Svet, ukrajina, vojny ... (23764)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2024 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk