Príbehová kampaň Battlefield 1 vtiahne hráča do úlohy bojového pilota, poslíčka, či iných postáv |
Z popisu ratingovej agentúry ESRB, ktorý bol prepustený len nedávno sme sa dozvedeli za koho vlastne budeme hrať.
Nedávno vypustený oficiálny popis ratingovej agentúry ESRB k hre Battlefield 1 prezradil niečo málo k príbehovej kampani. Už skôr sme sa dozvedeli, že počas kampane nebudeme hrať len za jeden charakter.
Hráčov logicky zaujímalo viac o tom, do akých úloh sa teda dostanú,, no vývojári boli v tomto smere na slovo skúpi a tak viac informácií prináša až popis z ESRB. Podľa neho sa hráči chopia v príbehu úlohy bojového pilota, obrneného člena posádky, povstaleckého bojovníka a nosiča správ.
Celý popis vyzerá takto:
„Battlefield 1 je strieľačkou z prvého pohľadu, ktorá sa odohráva na viacerých miestach počas prvej svetovej vojny. Hráči budú umiestnení do príbehu, kde si budú môcť vyskúšať úlohy bojového pilota, obrneného člena posádky, povstaleckého bojovníka či nosiča správ, s cieľom úspešne dokončiť ich úlohy. Tieto postavy budú používať pušky, pištole, guľomety, granáty a zabíjať nepriateľov v realisticky spracovaných bojoch.
Tie získajú autenticitu prostredníctvom skvelej grafiky a zvukových efektov v podobe výraznej streľby, výkrikov od bolesti a výbuchov. Niektoré sekvenciu prinesú vojakov s plameňometmi, pričom budú môcť hráči počuť krik horiaceho nepriateľa. Hráči môžu použiť v boji tiež nože, či bajonety, pomocou ktorých môžu nepriateľa bodnúť pri stealth útokoch.
Keď sú nepriatelia zranení, hráči môžu vidieť striekanie krvi. Jedna zo sekvencií zachytáva množstvo krvi a mŕtvoly na pláži, ktoré sú výsledkom boja. V dialógoch sa tiež objavia explicitné výrazy.“
Battlefield 1 u nás vychádza 21. októbra na PC, PS4 a Xbox One s tým, že členovia EA Access si hru budú môcť zahrať už o týždeň skôr.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Clair Obscur: Expedition 33 86
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 296
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 54
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- RECENZIA: Amerzone - The Explorer's Legacy 3
- Článok: Razer BlackShark V2 X White Edition 10
- Minecraft môže vyzerať aj takto 13
- Mafia: The Old Country ukáže svoj gameplay v máji 38
- Predator: Badlands nečakane čerpá inšpiráciu zo Shadow of the Colossus 57
- Ponuka grafických kariet sa znovu rozšírila, RTX 5070Ti už ide pod 900 eur 127 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One Vývoj: EA / DICE Štýl: Akcia / Multiplayer Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|