Sky, naslednovník titulu Journey, ukazuje takmer polhodinu z hrania |
ThatGameCompany síce ešte neoznámili dátum vydania svojej novej mobilnej hry, no máme tu z nej aspoň poriadnu ukážku
ThatGameCompany nikdy nerobili hry v pravom zmysle toho slova, no aj tak si tituly ako Flow, Flower a hlavne Journey získali množstvo fanúšikov. Pohodovou a skôr zážitkovou hrateľnosťou vytvorili akoby vlastný subžáner. Zdá sa, že v tom budú pokračovať aj ďalej, aj keď v poriadne pozmenenej podobe. Ich ďalší titul sa volá Sky a síce nepoznáme jeho presný dátum vydania, no teraz tu máme aspoň poriadnu ukážku. V nej môžete vidieť 27 minút z hrania hry, ktorá opäť nebude úplne typická.
Preberá síce základný koncept hrania z third-person perspektívy z Journey, no mieša do toho silný sociálny aspekt. Hra má totiž ambície byť mobilným sociálnym zážitkom, ktorý chce emocionálne pohnúť publikom svojou témou a príbehom. Takto chcú zmeniť spôsob interakcie medzi hráčmi a taktiež spôsob spolupráce, pričom niečo z toho môžete vidieť aj vo videu.
Hra má najskôr vyjsť pre iPhone, iPad a Apple TV, no autori majú v pláne ju niekedy neskôr vydať aj na ďalšie, zatiaľ neurčené platformy.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 13
- RECENZIA: Metal Gear Solid Delta: Snake Eater 28
- DOJMY: Heroes of Might and Magic: Olden Era 36
- Windows 10 podpora dnes skončila, ale môžete si ju predĺžiť na ďalší rok 143
- Článok: ROG Xbox Ally X 87
- Black Myth: Wukong dostáva veľkú aktualizáciu s vylepšeným výkonom na PC a PS5 47
- Chat3D - AI revolúcia v 3D modelovaní 29
- Tomonobu Itagaki zomrel vo veku 58 rokov 20
- Meta ukončí samostatnú aplikáciu Messenger pre Mac a Windows 34
- USB-C bude musieť byť v EU aj v nabíjačkách a zdrojoch 30 zobraziť viac článkov >
![]() |
Mobil
Vývoj: thatgamecompany Štýl: Arkáda
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|