Remedy už pracuje na optimalizácii a vylepšení Controlu |
Remedy zjavne pred vydaním nestíhalo a teraz bude dodatočne upravovať Control. Už zverejnili aj veci, ktoré si dali ako prioritu. Fixnú rôzne problémy pri raytracingu, umožnia vypnúť a zapnúť motion blur a film grain na všetkých platformách, upravená bude ingame mapa.
Čo sa týka HDR, to do hry nebolo impementované a ani ho neplánujú keďže nemajú na to dostatok ľudí. Ale prinesú napríklad Photo mode a ďalšie možnosti.
Pozerajú sa aj na možnosti ako zlepšiť optimalizáciu na konzolách, ale hovoria že tu treba byť trpezlivý, keďže sa to nestane stlačením tlačidla. Možno až škoda, že pri takom výkone ako má hra na starých konzolách ju neodložili o rok a rovno nevydali ako launch titul na nové konzoly. S ich nasvietením, raytracingom, deštrukciou, ktorú hra má, by to mohla byť pekná ukážka ich výkonu a aj ukážka funkcii aké by nové hry mali mať.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 23
- RECENZIA: NHL 26 37
- Borderlands 4 dostal slušné recenzie, na Steame robí rekordy série v počte hráčov 99
- Štvrtá séria Witcher seriálu ukazuje zábery a poster 93
- RECENZIA: Assassin Creed: Shadows - Claws of Awaji 43
- Battlefield 6 spúšťa test nového Battle Royale režimu s triedami, deštrukciou a vo 36
- Xiaomi prinesie Xiaomi 17, preskakuje jeden ročník, aby sa zladilo s názvami iPhon 68
- Remake Assassin’s Creed IV: Black Flag vraj príde s úpravami hrateľnosti 49
- DOJMY: Project Motor Racing 28
- Článok: Od dát k dráme: Ako NHL 26 oživuje skutočných hráčov 15 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One Xbox Series X|S PS5 Vývoj: 505 Games / Remedy Štýl: Akcia
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|