V Star Wars Jedi: Fallen Order vás bude loviť Second a Ninth Sister |
EA začína predstavovať hlavných nepriateľov, ktorí po vás v Jedi Fallen Order pôjdu.
Vydanie Star Wars Jedi: Fallen Order sa už blíži a EA začína intenzívnejšie približovať hru. Konkrétne cez Twitter ukazuje hlavných nepriateľov. Zatiaľ predstavil Second Sister a Ninth Sister.
Second Sister je jedna z najnebezpečnejších zabijakov Imperiálnej inkvizície. Prvýkrát sa v Star Wars univerze objavila v Darth Vader: Dark Lord of the Sith komikse. Loví ako ľudí so Silou, tak aj politických nepriateľov Impéria. Je zároveň expertkou na boje so svetelnými mečmi a adept temnej strany sily, pričom jej majstrom je Darth Vader. Jej hlavnou výhodou je cit pre lov, vie predpovedať, čo spraví jej obeť a predbehnúť ju.
Oproti tomu Ninth Sister je ženská Dowutinka, ktorá bola pôvodne Jedi Masana Tide, ale prešla na temnú stranu pod Darth Sidiusa a neskôr Darth Vadera. Rovnako je z Darth Vader komiksu a v hre si bude rovnako plniť svoju povinnosť a naháňať Jediov. Útočí hlavne svojou silou.
Obe spolu s ďalšími členmi Inkvizície vás začnú loviť 15. novembra.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- TikToker schoval AirTag do tenisiek a dal ich Červenému Krížu, neskôr ich našiel v 44
- Brian O’Conner sa vráti do posledného Fast and Furious filmu 63
- Naughty Dog už odstupuje zo spolupráce na The Last of Us seriáli 94
- Zomrel herec Michael Madsen známy z Tarantinoviek a kopy hier 26
- AI by vám odrezalo prívod kyslíku, aby zabránilo svojmu vypnutiu 35
- Microsoft prepustil 9000 zamestnancov pre AI, jeden z vedúcich im odporúča obrátiť 108
- V Číne sa odohral prvý futbalový zápas autonómnych AI robotov 16
- Call Of Duty: WWII je už v Game Passe 53
- Battlefield 6: EA údajne mieri na 100 miliónov hráčov, vývojári tomu neveria 69
- Stop Killing Games petícia prekročila 1 milión podpisov 52 zobraziť viac článkov >