Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok bolo predstavené |
Ubisoft ďalej rozširuje svoju Valhallu a práve predstavil tretie DLC nazvané Dawn of Ragnarok. Zároveň prídu dva free príbehy prepájajúce Valhallu a Odyssey.
Ubisoft ďalej rozširuje svoju Assassin's Creed Valhalla hru a práve predstavil tretie DLC nazvané Dawn of Ragnarok. To ponúkne nový príbeh Eivora, ktorý tentoraz prežije príbeh Odina vo svete severskej mytológie.
Ubisoft hovorí, že to bude najväčšia a najambicióznejšia expanzia v histórii série. Kde pretvoria prostredie na Deväť ríši severskej mytológie a rozpútajú v nich vojnu. Invázia je na spadnutie, kráľovstvo škriatkov Svartalfheim sa rozpadá a Odinov syn Baldur bol unesený nesmrteľným ohnivým obrom Surtrom. Vy to všetko musíte zastaviť.
Expanzia vyjde 10. marca 2022 a bude stáť 40 eur. Ak si ju kúpite do 9. apríla, dostanete Twilight Pack skinov a zbraní do hry.
Ale nebude do všetko. Už zajtra príde crossover príbeh Eivora a Kassandry do ich hier. Tie budú zadarmo. Konkrétne jeden príbeh príde do Vallhally, kam sa dostane Kassandra, a druhý do Odyssey. Oba prepoja príbeh medzi hrami.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Saros 70
- Vivat Slovakia je teraz na Steame za menej ako 1 euro 127
- Nové zľavy boli spustené 5
- Na stiahnutých PS4 a PS5 digitálnych tituloch sa objavili 30-dňové exspirácie 39
- Článok: Samsung Galaxy S26+ 12
- The Blood of Dawnwalker sa predstavuje 58
- RECENZIA: The Division: Resurgence 18
- Alien Isolation 2 dostal prvý teaser 64
- Assassin's Creed Hexe zrejme nebude mať čary 46
- RECENZIA: Aphelion 13 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One PS5 Xbox Series X|S Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Štýl: Akčná Adventúra
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||

















