IGN sa porozprávalo so Silicon Knights, autormi Too Human, zaujímavej akčnej RPG záležitosti pre Xbox360. Hra bola pôvodne vyvíjaná v roku 1998 ako priamy nasledovník Legacy of Kain, no počas vývoja sa firma dostala pod Nintendo a zrušili všetky veci, ktoré neboli pre Nintendo. Medzitým pracovali na Eternal Darkness s Miyamotom, alebo aj na MGS s Kojimom a teraz by oživená hra mala kombinovať v sebe to najlepšie z oboch hier. V hre sa dostávate do postavy kybernetického boha, no v žiadnom prípade nie nesmrteľného. Ste boh, pretože ste boli kyberneticky vylepšený, aby ste splnili svoju prácu a to chrániť ľudstvo pred monštrami, pokúšajúcimi sa ho zlikvidovať. Monštrá sú stroje a vy jediný z celého ľudstva sa s nimi môžete porovnávať.
Hra bude z tretej osoby a tak si autori najali niekoľko hercov, respektíve kaskadérov, s ktorými motion capturovali množstvo pohybov a animácii postáv v hre. A nebudú to hocijaké animácie. Kaskadéri, ktorí s nimi robili, pracovali aj na Hero, Riddickovi alebo Bulletproof Monk a autori ich nie len motion capturovali, ale sa s nimi aj radili, ako bojujú a podľa toho vyberali pohyby. Hra síce nebude bojovka, no v mnohých oblastiach pôjde ešte ďalej ako bojové hry. K tomu autori výrazne prepracovali aj kameru, s ktorou si budete pripadať ako vo filme. Hre nebude chýbať ani výrazná podpora Live, kde sa dočkáme aj kooperatívnej hry.
Autori pracovali na hre už rok dozadu, kedy priniesli projekt Microsoftu a ten im hneď navrhol spraviť z toho trilógiu. Prvá hra z troch častí vyjde už koncom roka s tým, že hrateľnú ukážku by sme mali vidieť na E3.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Prvé zábery z nového Highlander filmu s Henrym Cavillom 36
- Celá prvá séria Fallout seriálu je voľne dostupná na YouTube 22
- Podľa analytika Goldman Sachs je to len začiatok: ceny RAM prudko rastú a zdražova 94
- Zomrela Catherine O'Hara zo Sám doma aj The Last of Us 31
- Filmová adaptácia hry Split Fiction už má scenár 43
- Nové zľavy už boli spustené, môžete nakupovať 22
- Rambo prequel sa už natáča, robí ho režisér Sisu 28
- Fallout 76 je dočasne zadarmo pri príležitosti finále seriálu 7
- RECENZIA: Sacred 2 Remaster 10
- Ktoré hry sú v Ubisofte ešte vo vývoji? 44 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
Vývoj: Microsoft / Silicon Knights Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












